Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Polgara demiş ki:
Maserati demiş ki:
Tamam pol ben hatalıyım özür dilerim böyle şeyler yaptığım için ben global modum böyle şeyler yapamam.
Yaşına veriyorum ama başına değil bunu unutma. Gözümdeki yerin çok değişti bunu da diğerinin yanına koy , unutma. Global değil site açıp sahibi olsan da -ki bu zor bişey de değil pahalı bişey de değil- bu senin kişisel yaşamını değiştirmediği sürece benim gözümde herhangi bir değere sahip değil.
Ben konuyu uzatma çabasında değilim ama sana yakıştıramadım
+Bilmem kaç :coffee:

Tamam Pol kavga etmek burda yakışmaz zaten etmekte saçma.Yorumun için teşekkürler.

'' Kavga etmek '' ?
Yahu iki takdir ettiğim,gözlemlediğim kadarıyla site içinde faydalı olmaya çalışan iki g.mod...
Bir takım şeyler konuşulmalı,kabul edilmesi gerekiyorsa ise kabul edilmeli.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
amma uzamış mevzu yahu eğlencenize baksanıza bence çok makara bir video olmuş yok böyle bir şaka harbiden :D

extraloob demiş ki:
amma uzamış mevzu yahu eğlencenize baksanıza bence çok makara bir video olmuş yok böyle bir şaka harbiden :D
Sırada dolmuşu durdurup ''Kars'a kadar ne kadar 2 kişi'' diyecez. :mrgreen:

Veya kurabiye atıcaz.En son fikrim bu biraz aşırı kaçar ama olsun bilmiyorum yani yapabilirsek cidden yerlere yatılabilir :D 1 adet nike futbol top 24 tl ucuzlardan bir mağaza içine kaleci diker gibi içeri abanıcaz bakalım ne olucak :D

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Son fikrim cidden aşan birşey yani yapmak yemez ama yaparsak yerlere yığılıcak gibi bir video olur. Düşünsenize mağazanın içine top dikiyorsunuz :D

Ha birde o gün kayıta alınamayan otobüs durağını yumurta ile bombalama adam kovaladı ama yakalayamadı Allah'tan :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Maserati demiş ki:
Son fikrim cidden aşan birşey yani yapmak yemez ama yaparsak yerlere yığılıcak gibi bir video olur. Düşünsenize mağazanın içine top dikiyorsunuz :D

Ha birde o gün kayıta alınamayan otobüs durağını yumurta ile bombalama adam kovaladı ama yakalayamadı Allah'tan :D
Pff saçmalıyosun. Bi şaka yapmışsın. Ama bu kadar ileri gitmek..
Adam kolunuzdan tutup direk götürücek polise

Maserati demiş ki:
Veya kurabiye atıcaz.En son fikrim bu biraz aşırı kaçar ama olsun bilmiyorum yani yapabilirsek cidden yerlere yatılabilir :D 1 adet nike futbol top 24 tl ucuzlardan bir mağaza içine kaleci diker gibi içeri abanıcaz bakalım ne olucak :D
ilkokulda ''bugün cuma enseni kapa'' diyip enseye tokat felanda atıyormuydun sen ?

Ya gerçekten en gideceğim max. bu video'da yaptığımdır.Sadece şaka yapıyorum yani zaten dediklerimi yapmak yemez yani :D

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt