:kalp: İYİ Kİ DOĞDUN LegendMaster :kalp:

Birlikte nice doğum günleri kutlamak dileğiyle deyip pastaya geçelim artıkın :starving: makara:

Let's the party! :P

Ben öyle garı gız hediye etmem. :mrgreen: Al 50453945 dene hediye aldım sana. :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

EliteTurk

Aileden
Kuru kuruya doğum günümü olur kardeşim hani hatunlar hani hediyem hani konu global bile değil publicden çek düzenle öle karşıma çık uleeeeeeeeeeeeeeyyyyyyynnnn ayda yılda bi doğum günümüz var onuda böle kuru kuru geçiremem. makara:

LegendMaster demiş ki:
Kuru kuruya doğum günümü olur kardeşim hani hatunlar hani hediyem hani konu global bile değil publicden çek düzenle öle karşıma çık uleeeeeeeeeeeeeeyyyyyyynnnn ayda yılda bi doğum günümüz var onuda böle kuru kuru geçiremem. makara:
heyecan yaptım hacı gusura galma :mrgreen: global yapmak açtıktan sonra aklıma geldi ki sen yapmışsın çok özür dilerim tam pm atcaktım nese:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
her doğum günü bir festival havasındadır canımcım nice mutlu musssmutlu senelere diyorummmmmmmmmm iyi ki doğdun hacım :muck: :kalp: :headbang: :santa: nese: makara: :muck:

EliteTurk

Aileden
Teşekkür ederim ağzım açıkda kaldı bro dağıttın ortalığı ya bu bana bi beden büyük gelir ama idare edicez artık.. :kalp: :muck:

Ps: Evet sıradakiii.. :mrgreen:

EliteTurk

Aileden
Mike bakıyorum cömert davranıyorsun 50453945 dene hediye bana çok gelir benden sonraki doğum günü kutluyanlara dağıtırım artık hatta allahın hakkı üç demişler bana 3 dene yeter gerisini formumuzdaki kimsesizlere hayır olsun diye dağıtıyorum.. makara: :kalp: :muck:

Ps: Sıradakiii. nese:

iyi doğdun iyi seneler hayatın mutlu ve güzel geçmesi dileğiyle...

LegendMaster demiş ki:
Mike bakıyorum cömert davranıyorsun 50453945 dene hediye bana çok gelir benden sonraki doğum günü kutluyanlara dağıtırım artık hatta allahın hakkı üç demişler bana 3 dene yeter gerisini formumuzdaki kimsesizlere hayır olsun diye dağıtıyorum.. makara: :kalp: :muck:

Ps: Sıradakiii. nese:
huhah feda olsun sana ayıp ettin nese:

Yukarı Alt