GreenPearL

Bilgiliyim
İyiki Doğdun Kardeşim Nice YıLLara
Gecenin İçeceği Ve Doğum Günü Pastan :thumbsup: :beer:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Kyrojen

Bilgiliyim
Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara...

ladycross demiş ki:
Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara...
Yok be hacım ne üzülücem 18 olmayı bekliyorum :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
oy oyyy bayılıyorum bu doğum günü topiclerine çok eğlenceli oluyor bana da bir blonde ayarlayın da gece mekanda canımız sıkılmasın mıncıklayacak birileri olsun ihihiii :P

Nice Mutluuu MussssMutluuuuu Senelere Canımcım İyi ki Doğdunnn :muck: :thumbsup: :kalp: :beer: :beer: :muck: :kalp:

Nice yıllara.:muck:
İnanmayacaksınız ama bugün sınıfımdan 2 kişinin doğum günü ve bunlar sevgili. 8O
Ayrıca 9 gün sonra da benim doğum günüm.

extraloob demiş ki:
oy oyyy bayılıyorum bu doğum günü topiclerine çok eğlenceli oluyor bana da bir blonde ayarlayın da gece mekanda canımız sıkılmasın mıncıklayacak birileri olsun ihihiii :P

Nice Mutluuu MussssMutluuuuu Senelere Canımcım İyi ki Doğdunnn :muck: :thumbsup: :kalp: :beer: :beer: :muck: :kalp:
Süper çok harika iyi olur :mrgreen: :twisted: :twisted:

P.S:Teşekkürler :muck: :kalp:

Josephine demiş ki:
Nice yıllara.:muck:
İnanmayacaksınız ama bugün sınıfımdan 2 kişinin doğum günü ve bunlar sevgili. 8O
Ayrıca 9 gün sonra da benim doğum günüm.
Mayısın bir gününde 5arkadaşımın doğum günü var ama hangi gün olduğunu hatırlamıyorum :lol: :lol:

Uvvv kimin doğum günüymüş.Bak listeyi göremiyorum haberim bile yok ahahha.Bir dahakine kurtulamazsın ben yapacağım :P Doğum günün kutlu olsun bromance :beer:

Ahahah film seyrederken, korku filminden kaçma sesler yollayıp ellerinin titremesine neden olduğum arkadaşım. :mrgreen:

İyiki doğdun. :kalp:

Yukarı Alt