Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gelecek kitleye hitap etmelisin gelen ahali cix ise clubber iyi gider ortam ısınır alkol ile güzel olur hatunları götürme muhabbeti varsa ilk 1 saat sonrası bi slow patlatırsın dans derken çiftler biribirini bulur böyle eğlencelerde action'ı düşüneceksin gelen hatun sana hediyesini verir geçer erkek seçmeye başlar erkeğinde tırsık olduğunu düşünürsek ortamı ısıtmak ilk atımı atmalarını sağlamak için halkı hoplayıp zıplattırma daya slow parçayı kapat ışıkları yak mumları tütsüleri türbe hesabı her kablumbaga çiftini bulsun ağır ağır 8)

Windy

extraloob demiş ki:
gelecek kitleye hitap etmelisin gelen ahali cix ise clubber iyi gider ortam ısınır alkol ile güzel olur hatunları götürme muhabbeti varsa ilk 1 saat sonrası bi slow patlatırsın dans derken çiftler biribirini bulur böyle eğlencelerde action'ı düşüneceksin gelen hatun sana hediyesini verir geçer erkek seçmeye başlar erkeğinde tırsık olduğunu düşünürsek ortamı ısıtmak ilk atımı atmalarını sağlamak için halkı hoplayıp zıplattırma daya slow parçayı kapat ışıkları yak mumları tütsüleri türbe hesabı her kablumbaga çiftini bulsun ağır ağır 8)
düşündüğüm zaten genelde slow parçalar. evi bugünden itibaren bana ait. peder rusya da annemide teyzeme yolladım. 20 mayısa kadar benimdir ev :headbang: bahçe partisi düşünüyorum, ev dahamı uygundur?

@ChrsNYC

aklımdan geçen parçaların hepsini dizmişsin hacım,bunların hepsini listeleyip 19 mayısa kadar biran önce edinmem lazım,ty ty :muck:

Diğer arkadaşların da söylediği gibi konuklarını karşılarken slow müzikler tercih etmen yararına olacaktır.Çünkü insanlara hoşgeldin diyip hediyeleri alma faslı,hem de kadro birazda kalabalıksa senin için yorucu olur bir de müziğe kendini kaptırıp iyice kafanı dağıtma.Esasen ilk başlarda Trance tarzı müzikler istediğini düşünerek pek bir şey yazabileceğimi düşünmüyordum.Ancak Metal&Rock ağırlıklı bir program olacak diyorsan bir şeyler önermemde fayda var malum..
Slow bir şeylerle başlayacağını düşünürsek,işin içine biraz da albeni ile güzel bir karşılamayı da katarsak;
Bob Marley-in memoriam albümü geneli
Björk-hunter,army of me,acid jazz
Tori amos-A sorta fairytail
Nirvana-come as u re-dumb vb.
Paradise Lost-Blood of Another
ortam ısınmaya başlayınca yavaştan;
Placebo,Muse bilimum
orta hale geçişte;
Depeche Mode-Everything Counts-Just can't get enough-People are people-Personal Jesus
İnsanlar içkilerini alıp bahçeye bir bir yerlerine geçmeye,sohpet ortamı kurmaya başlayınca,-tabiki eğer sevgilinde seviyorsa- sert bir şeylere geçiş yapabilirsin.Sana tavsiyem Children of bodom vb.power metal'e kaçan hızda şarkıları çokta çalmaman;
Crossfade-Drown u out
Chevelle-Forfeit
The white stripes-Seven nation army
Tom Petty-Running down a dream
Deep Purple-Hush-Space Trucin
Black Sabbath-N.I.B-The warning
Guns 'N Roses-Sweet Child O' mine-Knocking Heavens Door
Led Zeppelin-Black Dog
Lenny Kravitz-I Belong to u
Artık ortam iyice kızışıyor,müziğin sesini biraz açma vakti geldi;
Guns 'N Roses-Welcome to the Jungle-Nighttrain
Buckethead-Welcome to Bucketheadland-Nun Chuka Kata-Jordan-The bomb
Godsmack-The Enemy
Atreyu-Becoming the Bull
Static-x-Destroyer-Set it off
Amon Amarth-Versus the world-Death in Fire
Carcass-Black Star-Go to Hell
Insomnium-mortal share
Kreator-Coma of Souls
Norther-Deep Inside
Soilwork-Stabbing the Drama
Six Feet Under-TNT
Kalmah-Evil in you-Cloned Insanity-Time Takes us all-Skin of my Teeth
Parti insanlar kafayı tam anlamıyla bulmadan önce dans ve yakınlaşma safhasına geldi(beklenen an :P );
Paradise Lost-Illimunation-Never Again
Katatonia-I'm nothing-My twin
Poisonblack-in lust
Sentenced-You are the one
James Blunt-You are Beautiful(sen daha iyi bilirsin ama sevgilinin gözlerine bakarak nakaratı,yani;u re beatiful sözünü haykırırsan olay bitmiştir..)
Ve millet kafayı buldu gecenin ilerleyen saatleri,keyfin bilir ister slow'a dönüş yap istersen benim de yapacağım gibi ver Black Metal'i;
Gorgoroth-Ritual-Katharinas Bortgang-Maneskyggens Slave
Satyricon-orgasmatron
Immortal-In my kingdom cold
The Kovenant-Hollow Earth-Industrial Twilight-Acid Theatre
Opeth-The Grand Conjuration
Opeth-In my time of need ve gece biter..

Eğer sıralamayı bu şekilde yaparsan kendi şarkılarını da ekleyerek çok başarılı bir parti olur.Şimdiden doğum günün kutlu olsun..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
WindTalker demiş ki:
extraloob demiş ki:
düşündüğüm zaten genelde slow parçalar. evi bugünden itibaren bana ait. peder rusya da annemide teyzeme yolladım. 20 mayısa kadar benimdir ev :headbang: bahçe partisi düşünüyorum, ev dahamı uygundur?

@ChrsNYC

aklımdan geçen parçaların hepsini dizmişsin hacım,bunların hepsini listeleyip 19 mayısa kadar biran önce edinmem lazım,ty ty :muck:

varoşsun wallahi bahçe partisiymiş tospa seni hiç mi öğrenmedin üstadından ; garden party onun adı garden 8)

Guathema demiş ki:
Dj Onur House mix ; 49 Dakika çalabilirsin bunu;
Genelde Trance and Acid müzükler ara onlar 40 50 dakiaka oluyor ama parça parça çalmak istersen;
Tiesto,Cosmic Gate,inna,Paul Van Dyke,Benny Benassi vb takılabilirsin...
Ben techno takıl derim aklımda fazla sanatçı yok istersen msn den isimleri atarım winamp dan bakmam lazım...
Süper koparsınız Techno ile :D
kesinlikle birde önereceğim iki şarkı var
Bon Jovi - Its My Life
Nirvana-Smells like teens spirit harika şarkılar :headbang: :headbang:

Mopneet

giriş-Travis-Gerisi-Lp-Disturbed-darktranquitlity-Elementeighty-ama-az-rap-de-istiyorsan-Sagopadışında-koyma-bence

Titus Pullo demiş ki:
R.E.M - Grubuda olabilir.
Travis - Şarkılarının %90'ı ilk giriş için iyidir.
The Cranberries - (Zombie) Şarkısı mükkemmel bu grubun.

Arkadaşların %50 emo tipleri olmasa Amy Winehouse derdim ilk giriş için

Partinin devamında ise, arkadaşlarına en uygun olabilecek aklıma GReen Day, The Rasmus, U2, Anathema gibi grublar geliyor.

Bu saydığım adamların tarzlarını merak ediyorsan Youtube girip bir kaç parçalarını dinle kendine uygun olanları seç derim.

amy winehouse - you know i'm no good güzel bi giriş olabilir titus'un dediği gibi.
supergrass - bad blood
eels - novocaine for the soul
hoobastank - born to lead (çok gaz, giriş için bunu da düşünebilirsin)
incubus - anna molly
Mason - Exceeder remix (inanılmaz bir parça dinlerken hiç sıkılmazsınız.7-8 dk uzunlugunda)
puddle of mudd - psycho
queens of the stone age - go with the flow
vsvsvs.

ps : şarkılarımı herkesle paylaşmam değerini bilin :lol: :P

Windy

Xanthos demiş ki:
aşk,romantizm, ağıt, hüzün cart curt haricinde her parça çalınabilir. Sakın ola ki hatunla dans etmek için romantik parçalar çalma :D :mrgreen:
çok güzel parti olmasını istiyorum. kamelyada dans etmeyi düşünüyordum :twisted:

Yukarı Alt