Evet arkadaşlar birazda yazarlığa soyunup hayal gücümüzü zorlayalım.
Keyif alarak okuyabileceğimiz, kah gülüp, kah saçmalayarak stres atabileceğimiz hikayemizi bir üstteki yazılan yazının devamını getirecek şekilde akışını fazla bozmadan devam ettireceğiz.
8)

ÖRNEK:
@1: Yorucu bir günün ardından her zaman ki gibi sahilde aynı yerime oturmuş biramı yudumlarken birden,

@2: Aklıma güzel bir bar'a giderek eğlenmek geldi ve,

@3: En sevdiğim arkadaşım X' i aradım. (gibi)

Hikayemize başlıyorum devamı sizden :detective:
Evimin balkonuna çıktım ve Hawai adalarının eşsiz manzarasına karşı oturup güzel bir müzik eşliğinde mojitomu yudumlarken...

Takımı
Besiktas
Birden yan balkondan çok güzel bir bayanla yüz yüze geldim

Dedi ne haber? Dedim iyidir. Dedi ee dedi, dedim nee, dedi iyidir. Dedim 'ne dedin?', dedi 'ne dedin?'. Kim dedim dedi, kim ne dedi dedi... ( sonra balkonda bir cigara yaktım )

Uyandığımda bunun kötü bir kabus olduğunu fark ettim ve kafamı biraz dağıtmak için gece kulübüne gitmeye karar verdim...

Takımı
Besiktas
İçkiden ve uyuşturucudan kendimi gerçekten öldüğüme inandırmışım sabah'ın ilk ışıklarıyla nasıl gittiğimi bilmediğim kumsalda gözümü açtım

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Gözümü açtığımda başımı yukarı kaldırdım ve gözüme gelen güneş ışığı başımda dikilen adamları görmeme engel oluyordu, sonra farkettimki korsanlar adaya inip kendilerine katılmak için güçlü erkekler arıyolardı. Beni aldılar ve kaptanın yanına götürdüler, kaptan sandalyede oturmuş duvarda asılı olan haritasına bakıyordu ve sonra beni içeri soktular. Kaptan bana doğru dönüp on saniye baktıktan sonra ayağa kalktı ve dediki "

Takımı
Besiktas
Oğlum seni sonunda buldum ve bunun üzerine başım döndü ve bayıldım

derken, olay çok bozdu daha ne kadar bozulur bir hayat dedim ya ama dahada bozdu iyice bozdu yani. ettik sıvamayalım diye kalbime ölmüş kedi yavrusunun sağ patisinin 3. tırnağını geçirdim ve Hello Paradise

Sonra kendimi iki meleğin arasında cennete giderken buldum. Yolda yürüyen hurilerden gözümü alamıyordum... Derken bununda bir kabus olduğunu gözümü baygın bir şekilde ağır ağır açtığımda anladım...

Yukarı Alt