Takımı
Besiktas
sonra İnception'ı izlediğimi hatırladım neden dengemin bu kadar bozulduğunu anlamıştım artık ve film izlememeye,Alkol kullanmamaya karar verdim ardından amerika'ya yellowstone'a gittim güzel yeşilliklerin olduğu ve son derece güzel bir gölün yanında çok güzel bir ev yaptırdım kimsenin olmadığı o güzel sessizlikle doğa ile iç içeydim bütün vücudumu ruhen ve bedenen kötülüklerden arındıyordum sabahları sabahları gölde balık tutuyor kendi bitkilerimi yetiştiyordum ve ufak çiftliğimdeki hayvanlar bana yetiyordu herşey doğaldı o kadar rahattımki ayda bir ava çıkıyor et ihtiyacımı karşılıyordum 6 koca ay çok çabuk geçmişti ve hiç insan yüzü görmemiştim ava çıktığım bir gün ormanda yardım sesleri duydum hemen sesin geldiği yöne doğru hızla ilerlemeye başladım biraz daha gittikten sonra bana doğru koşan bir kız gördüm çok korkmuştu ve benden yardım istedi vahşi iki ayı grubumuza saldırdı dedi kaç kişi olduklarını sordum ve benle birlikte dört kişiyiz dedi kızı yanımdaki ağaca çıkardım ve orda kalmasını söyledim silahımı doldurup hızla grubun diğer kalanlarına doğru koşmaya başladım sonra 2 ayının hala ordaki insanlara saldırdığını gördüm havaya iki el ateş ettim ve ayıları ordan uzaklaşlaştılar yerde sessiz yatan iki kişinin nabzına baktım ve ikiside büyük yaralar almıştı ve ölmüşlerdi diğer kıza doğru gittim oda yaralanmıştı ama hala nabzı atıyordu ölenleri orda bırakıp kızı sırtıma aldım ve ağaçtaki kızın yanına gittim hızlıca evime götürdüm yaralanan kız çok kan kaybediyordu çok zor kanı durdurdum ve şöminenin yanındaki yatağa yatırdım çok düşük nabız alıyordum ama durumu sabitti sonra diğer kızla konuşmaya başladım adını sordum rosalinda olduğunu söyledi diğerinin kim olduğunu sordum ve kuzenleri olduğunu söyledi ve yaralanan ise kız kardeşiymiş çok üzgündü ormandaki iki kuzenin öldüğünü söyledim sadece kız kardeşinin nabzı atıyordu ve onu almak zorunda kaldım dedim .Beni anladığını söyledi ve çok teşşekkür etti.
Üstü ıslanmıştı ve üşüdüğünün farkında değildi yeni çamışlar hazırladım ve bir bardak sıcak çikolata yaptım beraber içerken ormanda ne işleri olduğunu sordum uzun zamandır kamp yapmak için plan yaptıklarını ve bugün fırsat bulup bunu değerlendirdik dedi.Böyle birşeyin olacağını hiç düşünmemiştim keşke yapmasaydık kuzenlerim öldü kız kardeşim yaralı keşke hiç böyle birşeye kalkışmasaydık dedi.Üzülmemesi gerektiğini söyledim en azından sen hayattasın ve kardeşinin sana ihtiyacı var dedim biraz rahatladı yere bir yatak daha serdim çok yorgundu ve hemen uyudu benim gözüme hiç uyku girmiyordu olaylar çok hızlı gerçekleşmişti bütün geceyi şöminenin başındaki koltukta geçirdim içim geçmiş olacak uyumuşum sabaha karşı yüksek bir sesle
-hayırr diye bağırdı biri birden kalktım ve rosalinda kız kardeşinin yanında ağlıyordu hemen kalp masajı yapmaya başladım ama hiçbir karşılık vermiyordu öleli 1 saati geçmişti sanırsam rosalindayı sakinleştirmeye çalışıyordum aradan iki saat geçti ve onu gömmemiz gerektiğini söyledim olumlu karşlılık verdi ilerdeki dağın eteğinde gömdük mezarın başında üç veya dört saat kaldı hava kararmaya başlamıştı ve çok feci bir soğuk vardı yanına gidip eve dönmeliyiz dedim koluma girdi ve eve doğru yürümeye başladık çok sessizdi ağlamaktan gözleri şişmiş ve soğuktan titriyordu hemen şömineyi yaktım ve önüne oturduk hala üşüyordu yukarıdan kalın bataniyeyi alıp aşşağıya indirdim güzelce sırtına koydum ve elimi tuttu yanında kalmamı istediğini söyledi.Bir süre sonra omuzumda uyudu ardından bende uyumaya başladım.Sabah erken kaltım hava iyice düzelmişti sabahın güneşi göl'ün üstünde bir örtü gibiydi dışarıdaki terasa kahvaltıyı hazırladım rosalinde uyandı üstüne montu geçirip terasa çıkardım...
Devamını eve gidince getirecem sakın siz etmeyin :coffee:

Takımı
Besiktas
Beraber güzel bir kahvaltı yaptık eskiye göre biraz daha iyiydi mezara gidip gidemiyemiceğimizi sordu eğer kendini iyi hissediyorsan gidebiliriz dedim hazırlandık ve mezara doğru yola koyulduk mezarda bir süre geçirdi ve biraz yürüyüş yaptık göl kenarında kendisinden bahsetmeye başladı küçük yaşta annesini ve babasını kaybetmiş ve tek kız kardeşi ile yaşadığını söyledi bende başımdan geçenleri anlattım birbirimize baya ısınmıştık koluma sıkıca girdi ve iyike seninle karşılaşmışım yoksa şimdiye neler olurdu hayal bile etmek istemiyorum dedi.Güzel bir manzara görmek isteyip istemediğini sordum ve görmek istediğini söyledi beraber biraz yürüdük ardından tepenin üzerine çıktık görüntü o kadar güzeldiki adeta büyüye kapıldık ne olduğunu anlamadan öpüşmeye başladık ikimizde birbirimize sıkıca sarılmıştık hiç bırakmak istemiyormuşcasına orda hayatımın ona bağlandığını hissettim saatlerce orda kaldık ve yüzümüzde mutluluğun ifadesi ile eve doğru yürümeye başladık eve gittik üstümü değiştirip geleceğimi söyledim yukarı çıkıp üstümü değiştirirken odaya geldi gözlerimin içine bakarak bana yaklaştı ve öpüşmeye başladık yatağa doğru uzandık ve ...
Devamını ya siz getirin yada isteğe göre ben getirebilirim :coffee:

Takımı
Besiktas
UnDeFeateD demiş ki:
Derken bi uyandım herşey rüyamış
Birden rüya olduğunu sandım ama değilmiş bu sefer ve derin bir oh çektim...
ps:yakında romanı bozanları banlıcam :twisted:

Yukarı Alt