göreceli bi kavram

bencede yok da biz konuıyu dgistidk zaten konu müslüm Grses :mrgreen:

Liu

rank8
_AvRiL_ demiş ki:
canlarım sarkısı da batsın dusuncesi de batsın adam pkk lı işte var mı otesi bir video daha sozde kurdistan bayragı altında
http://www.youtube.com/watch?v=pu-In_vch5c&feature=related
harbı helal olsun super savunuyorsun
1. ben bunun gıbler arkasından tek kelımeyı bıle layık gormem
2.bu adamı sevmediğim gibi sesinide sevmem ancak şarkılarının anamı cok buyuk onlara bısıy demem
fakat ben bu adamı sevmem yha

pfffffff

Aileden
Ne kadar uzattiniz ya anladik adam pkk li biz onu pkk li oldugu icin dinlemiyoruz gerci kendi adima konusursam ben sadece Zara dinlerim ama birzamanlar sozleri icin dinlerdim muziklerini

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
EFendi demiş ki:
bence banLamayaLım yaşı küçük normaL biLmiyor oLabilir önemLi olan öğrenmesi kahvekeyfi
azarlamaya gerek yok

zaten konu değişti başlığa ve içeriğe bakarsanız anlarsınız.. :lolmuch:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Kontu azarlıyorsun..yaşı küçük müçük adam 17 yaşında imiş ama senin yaşını bilmiyorum kusura bakma..bir öğrenebilir miyim belki sana göre küçüktür..

sen ne diyorsun ya adamı banLamaktan sözediyorLAr önemLi oLan öğrenmesi gibi ıLımLı bir cümLe kuruyorum banLanmasını engeLLemeye çaLışıyorum yaşı küçük oLduğunu vurguLayarak sen geLmiş bana ne diyorsun ya Exclamation

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
ışttttttttt.. tmm yanlış anladın sen diyebilirsin...

bağırmana gerek yoook... Evil or Very Mad

Mod Olucaksınız birde tartışıyorsunuz kendinize gelin siz birbirinizi korumak için varsınız tartışmak deil.

insanLarın ters düşmesi ve bunLarı konuşması normaL biz saygı sınırLarını aşmadık... kahvekeyfi

hernyese benim burda odak noktaLarım kont banLanmasın yaşı küçük biLmiyor oLabilir (azarLamıyorum)
insanLar tartışabiLir bunLar mod deneme mod vs de oLAbilir öneMli oLan saygı çerçevesi dediğmiz şey

son oLarak sagopa sen kendinLe çeLişiyorsun koruyup koLLamaktan bahsediyorsun ikimizi birden burda yeriyorsun

iyi geceLer herkese vize haftam :lolmuch:

Yukarı Alt