1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Dizüstüne özel harici monitör


 1. Unforgiven

  Unforgiven rank8

  Kayıt:
  13 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  3.506
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Samsung, dizüstü bilgisayarlara yönelik yeni Lapfit monitörleri LD190G ve LD190N’yi Türk kullanıcılara sunuyor.

  [​IMG]

  Samsung Electronics, dizüstü bilgisayarlar için geniş ekranlı, 16:9 LCD Lapfit monitörleri LD190N ve LD190G’yi tüketicilere sunarak monitör pazarında yeni bir sayfa açıyor.

  Ergonomik tasarımı ile bağlantıda en üst seviyede rahatlık sunan 18,5 inçlik SyncMaster LD190G ve LD190N, dizüstü bilgisayar kullanıcılarının çift monitör kullandığı ortamlar için özel olarak tasarlandı.

  Dizüstü bilgisayara USB kablosu ile kolayca bağlanan LD190G, UbiSync fonksiyonu ile yazılımın yüklenmesinin ardından çözünürlüğün otomatik olarak ayarlanmasına olanak sağlıyor. Kullanıcılar “Magic Bright- Sihirli Parlaklık” fonksiyonunu kullanarak, monitörün parlaklık seviyesini dizüstü bilgisayar ekranının parlaklık seviyesiyle aynı seviyeye ayarlayabiliyor. 1360 X 768 çözünürlüklü, 16:9 geniş ekran LCD monitör, kullanıcılara film ya da televizyon dizilerini seyrederken ve oyun oynarken mükemmel görüntü kalitesi sunuyor.

  Çevre dostu lapfit monitörler, geleneksel ürünlere oranla yüzde 33 daha az elektrik (22W) kullanacak şekilde tasarlandı. “Otomatik Kapanma” fonksiyonu, enerji tüketimini azaltmanın yanı sıra, ürünün yaşam süresinin uzatıyor ve kişisel bilgilerin korunmasını sağlıyor. SyncMaster LD190G ve LD190N, 20:000:1 oranında dinamik kontrast oranı ve 5ms tepki süresi sunuyor.

  •Dizüstü bilgisayarlarla kullanım için tasarlanmış 16:9, 18.5-inç LCD monitör.
  •Dizüstü bilgisayarın yüksekliğine neredeyse eşit yükseklikte olan LCD monitör göz yorgunluğunu azaltıyor.
  •Ayarlanabilir duruş açısı kullanıcıların monitör standını dizüstü bilgisayarın ekranına uyacak şekilde ayarlamalarına olanak tanıyor.
  •USB kablosu ile dizüstü bilgisayara kolayca bağlanabiliyor.
  •Geleneksel ürünlerden yüzde 33 daha az elektrik harcıyor ve “otomatik kapanma” fonksiyonu içeriyor.