1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Dizilerdeki komik ve garip olaylar...


 1. iCe_diVe

  iCe_diVe Bilgiliyim

  Kayıt:
  11 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  1.528
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Eskişehir
  BiÇak Sirti’nda Murat’in ÖĞretmenİnİ İftara Davet Ettİler. İftar Vaktİ Hava Gayet Aydinlikti. Haydİ Dİyelİm Kİ Aydinlik Olabİlİr. Pekİ Ya İftardan Sonra Orhan Bey ÖĞretmenİ Eve Birakirken Hava Nasil HÂl Aydinlik Olabİlİyor?


  Bİnbİr Gece’de Bennu’nun Evİndekİ İlk Sahnede Mum, Sehpa İle Kanepe Arasina DÜŞÜyor Ve Orasi Yanmaya BaŞliyor. Bennu Kendİne GeldİĞİnde İse Kanepenİn Çevresİ HarİÇ, Odanin Her Yerİ Alev AlmiŞ Durumda!..


  KÖprÜ Dİzİsİnde Komutan, Askerle KonuŞtuktan Sonra Emİr Verİyor. Kafasinda Kep Bulunan Asker İse BaŞ Selami Vererek BaŞini EĞİp UzaklaŞiyor. Askerİ Kuraldir, Kafada Kep Varken Kesİnlİkle El İle Selam Verİlİr. BaŞ Selami Bİna İÇlerİnde Ya Da Kepsİzken Verİlİr.


  MenekŞe İle Halİl Dİzİsİnİn 3. BÖlÜmÜnde, AĞabeyİ Ve Kocasi Tarafindan MenekŞe’nİn Ellerİ Ve AĞzi BaĞlaniyor. Yalniz Çok Garİptİr, MenekŞe’nİn Ellerİ Arkadan DeĞİl De Önden BaĞlaniyor. Dolayisi İle Ellerİ RahatÇa Hareket EttİĞİne GÖre AĞzindakİ Bez ParÇasini Çikarip, Neden Yardim İstemİyor?


  Ezo Gelİn Dİzİsİnde Top Patlayip Ezan Okunduktan Sonra İftar Yapiyorlar. Oysa Kİ Pencereden Gİren ÖĞle IŞiĞi Sofrayi Aydinlatiyor.


  MenekŞe İle Halİl Dİzİsİnde MenekŞe’nİn DiŞ Hatlar Termİnalİnden ÇikiŞini Bekleyen AĞabeyİ İle Kocasinin OlduĞu Sahnede Arkadakİ 5-10 KİŞİlİk Tayfa “en BÜyÜk Asker Bİzİm Asker” TezahÜratlari Yapiyorlardi. DiŞ Hatlar ÇikiŞi Ve “en BÜyÜk Asker Bİzİm Asker!..”  KÖprÜ Dİzİsİnde Ormanci VurulduĞunda Valİnİn Hanimi Sİlah Sesİnİ Duyabİlecek Kadar Yakinsa, Orman Yanginini Nasil Fark Edemedİ? Gelen O Kadar İtfaİye Ve Polİs Aracinin Sİrenİnİ De Mİ Duymadi?


  BiÇak Sirti Dİzİsİnİn İlk BÖlÜmÜnde Dede İle Torun Tavla Oynuyor. Dede Zar Atiyor Ve Kirik Pulunu İÇerİ Sokamiyor. O Sirada Evİn Hİzmetlİsİ Bayan Gelİyor Ve Dede Tekrar Zar Atiyor. Zar Sirasi Rakİbİnde Olmasina RaĞmen Hİle Yapiyor Herhalde!


  İkİ Aİle Dİzİsİnde OĞuz, Kizi Ceren’İn Dİz ÜstÜ Bİlgİsayari Yardimiyla İstanbul’dakİ Şİrketİ İle Toplanti YapacaĞini SÖylÜyor. Hatta “lap Top’unu İyİ Kİ GetİrmİŞsİn” Dİyor. Ama OĞuz Odada İŞyerİndekİlerle İle GÖrÜŞÜrken, Odada Kocaman Bİr Masa ÜstÜ Bİlgİsayar OlduĞunu GÖrÜyoruz!..


  Benden Baba Olmaz Dİzİsİnde Soner’İn 10 Yil Önce EŞİne Hedİye EttİĞİ ParfÜm (markasi Bİzde Sakli) Pİyasaya Çikali HenÜz 2 Ya Da 3 Sene Oldu! (İsİmsİz) MenekŞe İle Halİl Dİzİsİnde MenekŞe, AĞabeyİ Ve Kocasi Tarafindan İstİklal Caddesİ’nde GÜpegÜndÜz Dakİkalarca DÖvÜlerek, Zorla GÖtÜrÜlÜyor Ama Ortalikta Bİr Tane Bİle Polİs Yok!


  Hatirla Sevgİlİ’de RÜya 1961’de DoĞmuŞtu. Dİzİ Şİmdİlerde 1969’u Anlatiyor. Ancak RÜya Hala Ahmet İle Yasemİn’İn 1966’dakİ Tren YolculuĞunda KarŞilaŞtiĞi GÜnkÜ Gİbİ. Artik Yenİ Bİr RÜya Gerekmİyor Mu?


  MenekŞe İle Halİl’de Halİl, İstİklal Caddesİ’nden Can Havlİyle KoŞuyor Ve İkİ Dakİka İÇİnde Kendİnİ Bİrdenbİre Sultanahmet’tekİ Sunshİne Hotel’İn ÖnÜnde Buluyor. EĞer IŞinlanmadiysa, Bu Nasil Oluyor?


  Elveda Rumelİ Dİzİsİ SÖzde 1896’nin Ramazan Ayinda GeÇİyor. GÜnlÜk GÜneŞlİk Havadan Ve Karakterlerİn GİydİĞİ Kiyafetlerden AnladiĞimiz Kadariyla Yaz Ya Da Bahar Aylari. Ancak O Yilin Ramazan Ayi Ocak Ve Şubat Ayini Kapsiyor. O Tarİhte Makedonya’da DaĞ-tepenİn Karla Kapli Olmasi Gerekİrdİ.


  2. İkİ Aİle Dİzİsİnİn Fragmaninda, Adlİye Korİdorunda BoŞanmak Üzere Bekleyen Bİr Çİft Ve Onlarin Avukatlari GÖrÜnÜr. Ancak Avukatlarin Üzerİndekİ CÜbbeler Avukat CÜbbesİ DeĞİl Ceza Hakİmİnİn GİydİĞİ CÜbbelerdendİr. Hakİm Çİftlerİ BoŞarken "tÜrk Medenİ Kanununun Bana VerdİĞİ Yetkİye GÖre.." Der, Ancak Bu CÜmle Nİkah Memurunun Nİkah Kiyarken SarfettİĞİ CÜmledİr. BoŞanma Hakİmİ İse Sadece "gereĞİ DÜŞÜnÜldÜ" Dİyerek Kararini Verİr.


  Erkan Petekkaya İle Arzum Onanin BaŞrollerde OynadiĞi Sessİz Firtina Dİzİsİnde SÜreklİ Olarak Telefonlar Dİnlenİyor, Evlere Dİnleyİcİ YerleŞtİrİlİyor. Cmk Madde 135'e GÖre Telefon Dİnleme Mahkeme Karariyla En Çok ÜÇ Ay İÇİn Yapilabİlİyor, Gerekİrse Bİr ÜÇ Ay Daha Uzatilabİlİyor. Ama Dİzİde Mahkeme Kararina İhtİyaÇ Duymadan Ha Bİre Telefon Dİnlenİyor.


  Alıntıdır!
   
 2. ReAcTiVe

  ReAcTiVe rank8

  Kayıt:
  4 Ekim 2007
  Mesajlar:
  2.262
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Lise
  türk filmi işte... :mrgreen:
   
 3. addIcFb

  addIcFb Aileden

  Kayıt:
  22 Eylül 2007
  Mesajlar:
  5.215
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  öğrenci
  Şehir:
  Okul
  türk filmi işte dediği gibi :lolmuch: