Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
char güvendiğim ve silkroad bilgisine güvendiğim birinin charı alacak kişinin de bunu göreceğine eminim umarım aradığın fiyatı bulup charı satarsın .

son verebileceğim rakam 120TL oda gold için...

Sinan herkez teker teker ayrılıyor malesefki.Bende charımı takas edip vip'i bıraktım rahmide satıyormuş :wink1:.
Sana hayırlı satışlar diliyorum kardeşim.1 yıldır iyisiyle kötüsüyle çok güzel bir oyun geçirdik inşallah istediğin fiyata satarsın :wink1:

rahmi34 demiş ki:
shneZee* demiş ki:
Hayırlı satışlar Sinan senin istediğin min fiyat nedir :D ? güzel goldu var charın.

ve weaponları yazarmısın?
weaponları yaktı arkadaş xD 90+5 sword vardı +6 da destroy :D 85+5 kalkan vardı +6 da destroy :D
bnde senın char sandım ama ısmı gorunce anladım ee biz takası nası yapırouz :D / babili

XanJouLo

Öğretiyorum
SatanicTurtle demiş ki:
Sinan herkez teker teker ayrılıyor malesefki.Bende charımı takas edip vip'i bıraktım rahmide satıyormuş :wink1:.
Sana hayırlı satışlar diliyorum kardeşim.1 yıldır iyisiyle kötüsüyle çok güzel bir oyun geçirdik inşallah istediğin fiyata satarsın :wink1:
eyw. mert saol

120 Lirada düşük geliyor bana sonuçta o kadar golduda hesaba katıyorum. Eğer biraz daha verebilirsen satarım.
Ben sinan bu arada arkın pcdeym.

Sinan olsa dükkan senin gel anlaşalım max verebileceğim para 130 TL ..

Charı satın almış bulunmaktayım inşallah iki taraf için de hayırlı olur.

XanJouLo

Öğretiyorum
Char satıldıda neden bu kadar insan hepiniz bnden önce buraya anons yapıyosunuz anlamıyorum. Charı satan benim ama maşallah her ayrıntısı söylenmiş.

Neyse hayırlı olsun acil paraya ihtiyacım olduğundan 100 liraya Mert e sattım tanıdığım ve güvendiğim biri olduğu için.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt