1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Divine Souls Karakter Ve Silahlar


 1. Nina Ricci

  Nina Ricci exlmanager

  Kayıt:
  19 Ekim 2009
  Mesajlar:
  10.293
  Beğenilen Mesajlar:
  30
  Ödül Puanları:
  48
  [​IMG]

  The Fighters
  [​IMG]

  Fighters yakından çarpışmayı ve yakından savaşmayı severler.Teknoloji ve güç ile donatılmış Power Fistleriyle , Fighterlar düşmanı itebilir , yada onları kaldırıp yeryüzüne gömebilirler.Fighterlar en hızlı class değildirler ama güç hız ve dayanıklılık arasında dengelenmiş bir yapıya sahiptirler.

  Seth Radin , Divine Souls'dan biridir.Seth'in Power Fist'ine Soul Matter enjekte edilmiştir.Bu onun koluna güçlü bir kuvvet verir ve Seth Radin'i Divine Souls'daki en güçlü adamlardan olmasını sağlar.Seth'in ailesi galaksiye yapılan ilk saldırıda terorist bir grup olan DARK MOON tarafından katledilmiştir.Seth'de intikamını almak için POLARİS grubuna katılmıştır.

  SİLAHI=Power Fist
  [​IMG]

  Prototip Power Fist, "tanrıların yumruğu" adını aldı ve ne zaman İlahi Matter ile birleştiğinde, o katı graniti yumruk ile delebilecek güce sahip oldur. Daha fazla ayar ve bileme sayesinde Power Fist hem suç ve savunma için korkunç silahı haline geldi.
  Divine Matter korunması ile görevli organizasyon olan Polaris uğruna katılmak insanlar için bu çok yakın muharebe silahını kuşandılar.


  The Slashers

  [​IMG]


  Slasherlar çok çevik ve ayakları üzerlerinde çok hızlı hareket ederler.Ölümcül hassaslıkta etkileyici şekilde zincir-kılıç kullanırlar.Slasherlar acımasız çalışma azmi ve mükemmel kılıç teknikleriyle ünlüdür.Divine Matter ile güçlenmiş zincir-kılıçlarıyla bazen bir kerede 50'yi geçen combolar yapabilirler.

  Bir Slasher olan Kayla , Dark Moon'u durdurabilmek için Polaris grubuna katılmıştır.İlham kaynağı bilinmemekle beraber , Kayla'nın aksiyon tutkusu ve katillik yeteneği galaksince belgelenmiştir.

  SİLAHI=Chain-Sword

  [​IMG]

  Grey Alev, Zincir Kılıç paralı tercih ettiği silah iki klasik silahların bir kombinasyonudur. İlahi Matter, Zincir Kılıç ile Infüzyon sadece düşmanları kesmek değil, düşmanları kaldırmak ve zemine de onları yapıştırmaktır.
  Chain-Sword orta uzaklıktan dövüş için mükemmeldir.


  The Mage

  [​IMG]


  Çoğu canavarlar Mage ile savaşırken mage in yüzünü bile göremezler.Mageler savaşa başlamadan düşmanı zayıflatmak için eğitilmişlerdir.Uzaktan yapılan atakları çok etkili olmasına rağmen yakından yapılan savaşlarda o kadar başarılı değildirler.Aynı anda bir çok düşmanı öldürebilir ve ya sakat bırakabilir.

  Abigal kısa ve güzel gözükmesine rağmen ağır bir silah taşır ve bunu nasıl kullanacağını bilir.Magelerin en güçlü konseyi olan The Four Rings , Divine Matter'a saygı göstermesinin kendilerine kazanç sağlayacağına inanır.Dark Moon , Divine Matter'a saldırdığı zaman The Four Rings buna engel olmaya çalışır.

  SİLAHI=Cannon Staff

  [​IMG]

  Cannon staff Divine Matter daki en önemli silahlardan biridir.Hafif ağırlığıyla en küçük kahramanlar tarafından bile taşınabilir.Fakat görünüşü çok büyüktür ve çok büyük hasarlar verir.Büyü en önemli kaynağıdır.Birleştiği sahibiyle birlikte çok büyük işler yapar.Uzak mesafeden çok iyi vuruşlar gerçekleştirebilir.  Saygılarımızla;
  [​IMG]