1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Divine Souls Başlangıç Rehberi


 1. Nina Ricci

  Nina Ricci exlmanager

  Kayıt:
  19 Ekim 2009
  Mesajlar:
  10.293
  Beğenilen Mesajlar:
  30
  Ödül Puanları:
  48

  [​IMG]

  Önce Buradan Siteye Giriyoruz

  Üyelik Alımı

  "Join The Beta"ya tıklıyoruz.

  [​IMG]

  Gerekli yerleri doldurduktan sonra "Sign up" diyoruz.

  [​IMG]

  "Close" diyoruz.

  [​IMG]

  Download

  "Download Now" Tıklıyoruz.

  [​IMG]

  5-10 sn içerisinde download penceresi gelmezse "Download" tıklıyoruz.Gelirse "Dosyayı Kaydet" diyoruz ve indirmeye başlıyoruz

  [​IMG]

  Oyuna Giriş

  Launcher'i açtıktan sonra sol üstten "Login" tıklıyoruz.

  [​IMG]

  Bilgilerimizi yazıyoruz ve "Login" diyoruz.

  [​IMG]

  Sağ üstten "Play Game" tıklıyoruz ve oyuna giriyoruz.

  [​IMG]

  Kontroller

  [​IMG]

  Genel Bilgiler

  Divine Souls, Outspark'tan eşsiz karakterlerle, heybetli silahlar, duraksız faaliyetlerle dolu, yeni bir ücretsiz Kapışma-Kavga-MMORPG oyunudur.Tam anlamıyla Divine Soul'a dönüşmek için , aydın birisi, etkileyici bir sıraya dizilmiş kombolara, becerilere ve silahlara liderlik etmeli. Lanetli ruhları ağır çok oyunculu maceraya çekmek için arkadaşlarınla ortak ol, veya düşmanlarını yüksek oktanlı PvP muharebesine çek. İlahi cevheri koru, yada onu yönetmek için savaş.
  Kudretli ol. İntikamcı ol. İlahi ol.

  Divine Soul = İlahi Ruh.

  Divine Souls Hikayesi

  Zeplar Aleti herşeyi değiştirdi. İlahi cevherin keşfi bunu olağan kıldı. Dr. Charles Burke bir parça titrek parlayan ışığı küçük bir motora koyduğunda, onun uzay gemisi tüm galaksiyi seyahat edebilir hale geldi. Yeni çağın, gezegenler arasında barış ve ticareti geliştireceğini umut ettik. Yanılmışız. İlahi Cevherin devrimi ve Zeplar Aletinin ortaya çıkması bazı şeyleri bizim hayal edemediğimizden çok daha netameli şeyler haline dönüştürdü.
  Elan Blude'un büyük konseyi, ve Dört Yüzük sihirbazları, doğada birşeylerin düzeninin bozulduğunu fark ettiler. Kara büyünün eli hızlıca zorluklar çıkarmaya başladı.
  İki gün önce, Dr. Burke’nin şehirdeki laboratuarı soyuldu, ve asistanı hiçbir yerde bulunamadı. Tüm ofisler altüst edildi, dosyalar ve aletler kayboldu. Hükümet, Polaris adıyla bilinen bir grup seçkin savaşçıyı durumu incelemeleri olaya sevk etti. Gri Ordu'dan paralı askerler de duruma yardımcı olmak için olaya dahil oldu. Son olarak, Dört Yüzük Sihirbazları da en güçlü büyücülerini araştırmaya dahil etti. Takım Dr. Burke'ün laboratuarına ulaştıklarından beri, the Elan Blude şehri atak altında. Dr. Burke'ün yaratıklarının bozuk dönüşümlere uğramış, yaratıkları andıran canlılar, korkunç mutantlar ve biyolojik canavarları güçlendiriyorlardı. Aynı zamanda, küstah saldırılarla gündüzleri vatandaşları öldürüyorlardı. Bu şeytanın kaynağını ve şehrin duvarlarını nasıl aştıklarını öğrenmemiz gerek. Aramızda hain olabileceği kanısındayım.
  Elan Blude yalnız değil. Mutantlar öclerini almak için gezegene hasar veriyorlar. Şehir dışındaki karargâhlarımızla iletişimi kaybettik ve acil durum fenerleri Brookshell Kalesi'nde sessizce kayboldu.
  Yardıma ihtiyacımız var. Eğer beraber çalışmazsak, Dünya'nın tamamı bu mutantlara kalacak.
  Bize katıl ve yeteneklerini geliştirmeyi öğren. Becerilerini Biçici olarak zincir kılıcıyla bile. Büyük bir Büyücü olarak doğanın güçlerini kontrol et. Veya benim adımlarımı takip edip Polaris Savaşçıları gibi saldırı ve savaşmayı öğren. Dr. Burke'ü bulmak ve herşeyi yoluna koymak için bize yardım et. Hepimiz aynı şey için savaşıyoruz, kendimizi ve gezegenimizin Ruhunu korumak için. Seçim senin.

  Karakter Hikayeleri

  Dövüşçü

  Dövüşçüler yakın ve kişisel savaşmaktan yanadırlar. Teknolojik olarak gelişmiş ve büyülü olarak aşılanmış Güç Yumruğu ile donatılmışlardır, rakiplerini kolayca şaşırtabilirler, veya onları kaldırıp yerin dibine gömebilirler. Dövüşçü en hızlı sınıf değil, fakat onların kuvvet, hız ve dayanıklılık arasında iyi bir dengeleri vardır. Seth Radin, İlahi Ruhlardan biridir. Seth’in Güç Yumruğu'na biraz Kutsal İlahi Cevher katılmıştır, koluna ekstra bir destek verir ve Seth'i galaksinin en güçlülerinden biri yapar. Seth’in ailesi Kara Ay adındaki terörist grubun, gezegene yaptıkları ilk saldırılarda öldürüldü ve Seth Polaris'e katıldı. O yüzden bu gruptan kati suretle intikam almalı.

  Biçici

  Biçiciler çevik ve oldukça hızlıdırlar. Biçiciler ölümcül hassas bir şekilde etkileyici zincir-kılıçlarını kullanırlar ve onlar acımasız, mükemmel kılıç tekniklerini kullanarak nam salmışlardır. Zincir-kılıçlar İlahi Cevher ile doldurulmuş, yenici muazzam kombolar ve bazen düşmana bir defada elliden çok vuran silahlardandır. Kayla, Gri Ateş Paralı Askerlerine Seth ve Polaris ile beraber Kara Ay'ı yenmek için katılmıştır. Onun niyeti belli değilken, Kayla’nın heyecana ve katliama olan tutkusu ve tüm galaksi tarafından iyi bilinir.

  Büyücü

  Bazı canavarlar tekil saldırıda Büyücü ile yüzyüze savaşmaya fırsat bulamaz. Büyücüler savaş başlamadan önce bile rakiplerini zayıflatmada ustadırlar. Mesafeli saldırıların çeşidiyle, Büyücüler yakın dövüşte korkutucu değillerdir, fakat onlar avlanmada ve alan sihirlerinde birden fazla rakibi alt etmek için yeterince becerililerdir.
  Abigal küçük ve tatlı gözükür, fakat o Gülle Asa taşır ve onun nasıl kullanılacağını bilir. Dört Yüzükler, Büyücülerin güçlü konseyi, İlahi Cevher'e saygı duyanların onun mahsüllerinden faydalanacağına inanır. Kara Ay, İlahi Cevher'i ele geçirmek için gözdağı verdiğinde, Dört Yüzükler bu terörist organizasyonunu durdurmak için Abigal'i yolladılar.


  Silahlar

  Güç Yumruğu

  Güm Yumruğu'nun ilk örneğine "Tanrıların yumruğu" denildi ve ne zaman İlahi Cevher ile bir araya gelirse, güçlü graniti dahi delip geçebilir. Akort ve perdah ile, Güç Yumruğu hem savunma hem saldırı açısından ürkütücü bir silah haline gelir. Polaris yani İlahi Cevher'i korumakla görevli organizasyon, yakın dövüşlere katılacak kişilere bu silahı dağıtmaya karar verdi.

  Zincir-Kılıç

  Gri Ateş Paralı Askerleri'nin silah seçimidir. Zincir-Kılıç iki klasik silahin birleşmesinin eseridir. İlahi Cevher aşılanmış Zincir-Kılıç sadece düşmanları biçmek için değil, aynı zamanda onları tutup yere vurmak için de kullanılır.
  Zincir-Kılıç yarı uzak mesafeli dövüşler için harika bir silahtır. Eğer Gri Ateş mensubu olmak istiyorsan, bu silah düşmanlarına odayı bırakmamak için, sana özel tam potansiyelli bir alet.

  Gülle Asa

  Gülle Asa İlahi Cevher ile senin için döğülmüş eşsiz silahlardan birisi. Çünkü bu hafif ve en küçük kahramanlar tarafından bile taşınabilir. Uzaktan saldırırken, Gülle Asa düşmanlara her türlü ateş edebilir. Ama dövüşçüler birbirine yaklaştıkça, Gülle Asa yakın dövüş için fazla savrulur.
  Gülle Asa, Dört Yüzük üyelerinin silah seçimlerinden biridir. Çünkü Büyücüler çok genç kişileri onların derecelerini geliştirmek için işe alır. Gülle Asa'nın hafifliği onu her yaştan Büyücü için mükemmel bir silah haline getirir.

  Temel Kontroller

  F5 - Klavye Modu

  F6 - Fare Modu

  F7 - Gamepad Modu

  F8 - Tertip Kontrolü

  F9 - Kullanıcı Arayüzünü Mümkün/Geçersiz Kıl

  F10 - Canlan

  F1 - Yardım Menüsü

  M * Harita

  B * Arkadaş Listesi

  G * Guild Menüsü

  J * Başarı Listesi

  I *Envanter

  O * Ayarlar

  P * Karakter Bilgileri

  K * Beceri Penceresi(Skills)

  L * Görev Geçmişi

  T * Npc ile konuşma


  Sistem Gereksinimleri

  Minimum sistem gereksinimleri

  İşletim sistemi : Windows XP / Windows Vista / Windows 7
  CPU: Pentium? 2.4GHz
  RAM : 512MB
  Ekran kartı : Nvidia Geforce FX 5700, ATI Radeon 9800
  HDD : 3GB hard disk space

  Tavsiye edilen sistem gereksinimleri

  İşletim sistemi : Windows XP / Windows Vista / Windows 7
  CPU : Core 2 2.4GHz
  RAM : 1GB
  Ekran kartı : Nvidia Geforce FX 7600, ATI Radeon X3600
  HDD : 3GB hard disk space


  Saygılarımızla;

  [​IMG]
   
 2. goktug57

  goktug57 rank8

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  26
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  ögrenci

  ne zaman acılıyo betadaydı 30.09.2010
   
 3. SilentLord

  SilentLord rank8

  Kayıt:
  8 Eylül 2009
  Mesajlar:
  2.255
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Tokyo

  değişik bi oyuna benziyor yeni pc yi alınca hemen denicem teşekkürler konu için mucx (:
   
 4. SilentLord

  SilentLord rank8

  Kayıt:
  8 Eylül 2009
  Mesajlar:
  2.255
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Tokyo

  ben üye olamıyorum beta key falan istiyor ?