1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Disturbia (Şüphe) - Online İzle - Türkçe Dublaj


 1. ∞LÉON∞

  ∞LÉON∞ rank8

  Kayıt:
  22 Eylül 2007
  Mesajlar:
  760
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  öğrenci
  Şehir:
  pc masası

  [​IMG]
  Disturbia (Şüphe)

  [​IMG]

  Yapım : 2007, ABD
  Tür :Gerilim / Macera / Gençlik
  Yönetmen:D.J. Caruso
  Senaryo:Christopher B. Landon, Carl Ellsworth

  Oyuncular

  Shia LaBeouf
  -- Kale

  Carrie Anne Moss
  -- Julie

  David Morse
  -- Turner

  Amanda Walsh
  -- Minnie Tyco

  Elyse Mirto
  -- Carlson

  Sarah Roemer
  -- Ashley

  Aaron Yoo
  -- Ronnie

  Kale Brecht, babasının kazayla trajik ölümünden sonra girdiği bunalımı atlatmaya çalışan sorunlu bir gençtir. Asık yüzlü, içine kapanık ve çekingendir. İşlediği küçük bir suçtan dolayı yargıç tarafından ev hapsi cezasına çarptırılır. Annesi Julie ise evin geçimini sağlayabilmek için gece gündüz çalışmaktadır. Tek isteği kayıtsız ve bezgin davranışlarda bulunan oğlunun ihtiyaçlarını karşılayabilmek, ona babasının eksikliğini hissettirmemek ve iyi bir gelecek sağlayabilmektir.

  Evinin duvarları adeta Kale'in üzerine üzerine gelmektedir. Zaman geçirebilmek için tüm ilgisini pencerenin dışındaki komşu evlerine yöneltince röntgenci bir genç olup çıkar. Gözetlediği evler arasında, sorunlu geçmişinden kaçmak için yeni taşınan güzel komşu kızı Ashley de vardır. Yerel gazetelerde esrarengiz adam kaçırma olaylarıyla ilgili haberler çıkmaya başlayınca Kale tüm dikkatini komşularından orta yaşlı gizemli adama yöneltir. Genelde sessiz ve sakin bir yer olan kasabada terör estiren seri katilin kapı komşusu olduğuna ikna olmaya başlamıştır. Gözetlemeyi takıntı haline getirerek komşusunun attığı her adımı izlemeye başlar.

  Elinde inandırıcı herhangi bir kanıt olmadığı halde kendini birtakım önlemler almak zorunda hisseder. Kuşkularının sağlamasını yapabilmek için güzel komşusu Ashley ile arkadaşı Ronnie'den yardım ister. Ev hapsinde olduğundan tüm bunları evinin sınırlarını aşmadan yapmak zorundadır.

  Bölüm 1 - TIKLA İZLE

  Bölüm 2 - TIKLA İZLE