2000 yılının Ekim ayında The Sickness adlı ilk albüm çalışmaları piyasaya sürülen Disturbed, "Stupify", "Voices" ve "Down with the sickness" çalışmalarıyla adını kısa sürede duyurmayı başardı. 2002 yılının Mart ayında çıkardıkları Believe adlı albümleri ve burada yer alan "Prayer", "Remember" ve "Liberate" gibi hitleriyle Disturbed, dünya çapında hayran kitlesini genişletmeyi başardı. 2005 yılının Mart ayında çıkardıkları Ten Thousand Fists adlı albümleri ve burada yer alan "Decadence", "Stricken", "Just Stop" ve "Land of confusion" gibi hitleriyle Disturbed büyük beğeni topladı. Transformers filmi için yaptıkları şarkı ise "This Moment"tir. Disturbed resmi sitesinde yer alan habere göre yeni albümleri "Indestructible"ın kayıtları 27 Kasım 2007'de Chicago'da tamamlandı. Grubun vokalisti David Draiman bir röpörtajında yeni albüm için 15 şarkı kaydettiklerini ancak bunların 12'sinin albümde bulunacağını belirtti. Albümden ilk single olan "Inside The Fire" 25 Mart tarihinde piyasaya çıktı. Bu şarkı için bir vidyo klip hazırlandı. Albümün kendisi de 3 Haziran 2008'de piyasaya çıktı. Albüm "Inside the Fire", "Indestructible", "The Night" gibi hitleriyle kısa sürede zirveye tırmandı ve grubun en çok satanlar listesinde liderliğe oturan üçüncü albümü oldu. İlerleyen tarihlerde 'Perfect Insanity' parçası da single olarak yayınlandı. Grup 2008'in Temmuz ve Ağustos aylarında "Slipknot, Dragonforce, ve Mastodon" gibi gruplarla birlikte "Download Festival"e katıldı. Şuanda da konser turlarını sürdürmektedirler. Albümden çıkan üçüncü single, albümün isim parçası olan 'Indestructible' olmuştur.
Grubun Üyeleri
• David Draiman (Vokal)
• Dan Donegan (Gitar)
• John Moyer (Bas Gitar)
• Mike Wengren (Davul)
Eski Üyeler
• Steve Kmak (Bas Gitar)
Albümleri
•The Sickness (2000)
•Believe (2002)
•Ten Thousand Fists (2005)
•Indestructible (2008)

Bu tür Konular daha önce vardı fakat bug mu oLdu yoksa bilerek mi sildiler bilemiyorum. Ama tekrar paylasmın için teşekürler .

Site temizlendi kanımca;bir şeyler yapılmış sonuçta ama sadelik açısından bir hayli iyi olmuş.

Disturbed-Metalcore,Hardcore,Alternatif Rock çizgisinde izleyen bir grup olmakla birlikte,Godsmack ve SOAd gibi gruplarla müzikalite bakımından neredeyse aynıdır.Parçaları genelde araba yarışı gibi oyunlarda ''gaz'' amaçlı kullanılır.

Paylaşım için teşekkürler dostum,Sitemizde büyük harfle başlık açmak yasak olduğu için başlıktaki karakterleri küçültürsen sevinirim.

NighTwaLkeR demiş ki:
Site temizlendi kanımca;bir şeyler yapılmış sonuçta ama sadelik açısından bir hayli iyi olmus.
Konularımın silinmesiden rahatsızım sürekLi bana ÇaLışılıyormuş gibi hissediyorum ya neyse :?

Sp00Ky demiş ki:
NighTwaLkeR demiş ki:
Site temizlendi kanımca;bir şeyler yapılmış sonuçta ama sadelik açısından bir hayli iyi olmus.
Konularımın silinmesiden rahatsızım sürekLi bana ÇaLışılıyormuş gibi hissediyorum ya neyse :?
öyle denk gelmiştir :D kasma kendini boşver

Sp00Ky demiş ki:
Kobe demiş ki:
Sp00Ky demiş ki:
öyle denk gelmiştir :D kasma kendini boşver
YalNız bnm deiL emek harcandı Konu açıldı ama BunLar silindi bi sebebi oLsa qeReK heralde ?
Kimse bir şey talep etmedi dostum kasma kendini boşuna.Ne uğraşıpta yazılan topicler ilgi görmüyor.Sonuçta silinmiş,temizlenmiş,tekrar copy+paste çekersin açarsın. :wink1:

NighTwaLkeR demiş ki:
Kimse bir şey talep etmedi dostum kasma kendini boşuna.Ne uğraşıpta yazılan topicler ilgi görmüyor.Sonuçta silinmiş,temizlenmiş,tekrar copy+paste çekersin açarsın. :wink1:
Artık bi copy+paste içn biLe uğraşmam :thumbsup:

En soN UnifesT çektiğim fotoları koyacağım ve soN Konum oLacaK. ŞarKı payLasımı serbest oLana kadar... :headbang:

Sp00Ky demiş ki:
NighTwaLkeR demiş ki:
Artık bi copy+paste içn biLe uğraşmam :thumbsup:

En soN UnifesT çektiğim fotoları koyacağım ve soN Konum oLacaK. ŞarKı payLasımı serbest oLana kadar... :headbang:
telif hakları yasası ne zaman değişirse o zaman serbest olur

Yukarı Alt