Xplosive

Bilgiliyim
Verbatim, bir pantolon, gömlek veya ceket cebine kolayca sığabilecek küçüklükte, şık ve siyah renkli alüminyum gövdeli, 250GB 4,57cm taşınabilir cep hard diski piyasaya sunuyor.

Kapasitesi 250GB, boyutları 90x64x14mm olan yeni hard diskin ağırlığı ise 85g. Siyah bağcıklı taşıma çantası bulunan ürün içerisinde

Dmailer yedekleme yazılımı ile bilgisayarla iletişimi sağlayan Sync yazılımı bulunuyor.

Düzenli olarak büyük hacimli veri taşıma ihtiyacı duyanlara, güvenli ve kolay taşınabilir çözümler sunan Verbatim, avuç içi ölçüsündeki cep hard diski ile bunu gerçekleştirdi.

Pratik yedekleme ve senkronizasyon yazılımı

Küçük boyutlu olmasına rağmen depolama kapasitesi ve görsel faydasının yanısıra, cep hard disk yedekleme ve senkronizasyon yazılımı yüklü olarak sunuluyor. Örneğin ev bilgisayarı ile harici sabit sürücü arasında Verbatim Sync yazılımı verinin kolaylıkla senkronize olmasını sağlarken, Dmailer yedekleme yazılımı veri şifreleme ile yedekleme için kullanılıyor. Sync yazılım her türlü dosya ile çalışıyor ve posta kutuları ile tarayıcıda kaydedilen sık kullanılan web sitesi detaylarınının senkronizasyonunu sağlıyor.

Cep hard disk, Windows 7, Vista ve XP işletim sistemleriyle uyumlu. Veri transfer edilirken sürücünün önündeki mavi LED ışığı yanarak güvenli veri transferi sağlıyor.​

Yukarı Alt