Bu program için öncelikle teşekkür ederim.En iyi tarafı oyun acıkken programı acıyoruz.yani şifre ve id yazarken program kapalı olması böyle programlarda içi rahat olmayanlar ama kullanmak isteyenler için güzel bir neden...

slm jason indirmek istiyorum ama dosya bulunamadı diyor verilen linkte ilgilenirmisin ltf teşekkürler emeğin için

çalışmıyor galıba ben 2 çar actım bırı kendı çarıma nıyalarda plvl yaptırıodum dc yemiş 2 side ama kapanmamış!;

1024/768 ve 2 client secili kapat dıyorum çalışmaya başlıyor ama dc yıyınca kapanmıyor

ama genede yardımın için saol bunları bilgilenmen için söledım hiç bir kötü niyetım yok hayırlı forumlar!!

en gozde programcının yaptığı guzel prog. saolasın annem sabaha kadar çalışıyo die kızıyodu boşu boşuna =)=)

X-Hacker demiş ki:
çalışmıyor galıba ben 2 çar actım bırı kendı çarıma nıyalarda plvl yaptırıodum dc yemiş 2 side ama kapanmamış!;

1024/768 ve 2 client secili kapat dıyorum çalışmaya başlıyor ama dc yıyınca kapanmıyor

ama genede yardımın için saol bunları bilgilenmen için söledım hiç bir kötü niyetım yok hayırlı forumlar!!
Çalışması lazım.. Ayrıca bu programı buraya tekrar uplarmsın? Link kırılmışta.. :/

Bendede çalışmıyor malesef program...Şuan çalışan bir arakdaş varsa iletirse sevinirim.Ben tbot kullanıyorum.Bilgisayrı kapat yada ordaki bir seceneği tıkladıgımda direk ağşağıya iniyor.Yani normal başlata basma şansım olmuyor zaten...
Çalışsaydı süper olacaktı ama malesef çalışmıyor...

last_general demiş ki:
Bendede çalışmıyor malesef program...Şuan çalışan bir arakdaş varsa iletirse sevinirim.Ben tbot kullanıyorum.Bilgisayrı kapat yada ordaki bir seceneği tıkladıgımda direk ağşağıya iniyor.Yani normal başlata basma şansım olmuyor zaten...
Aşağı inidyor ve gizleniyor. Programı başlat demene gerek yok yani. :thumbsup:

ps: senidekini buraya uplar mısın?

JasonWalker demiş ki:
last_general demiş ki:
Aşağı inidyor ve gizleniyor. Programı başlat demene gerek yok yani. :thumbsup:

ps: senidekini buraya uplar mısın?
Ya o zaman bende sorun yok demek ben sanıyordumki ben başlatamıyorum ondan işe yaramıyor...
Madem ben başlatmış oluyorum o şekilde program çalışmıyor çünkü şuan kadar 5-6 kez denedim hiç birinde pc yi kapatmadı.Hatta programı calışıtırp net kablosunu cekip dc yedirttim bakalım kapanacakmı diye malesef kapanmadı.Bunları yazarken seni eleştiriyormuşum gibi algılamanı istemem.Fikir olarak çok güzel bir program ama belki TBOT tan yada yeni patcden dolayı calışmıyor olabilir.
Genede Upload hiç yapmadım ama deneyecem... :thumbsup:

Yukarı Alt