mailto:[email protected] adresli kişi extraloob site yetkilisi Leetnock un adını kullanarak bu gün beni dolandırdı allahdan charım hotmaile bağlıydıki hemen geri aldım ancak soymus şerefsiz herif. Buyrun buda resmi

Ya arkadaşlar global topicler yapıyoruz.Mesajlar yazıyoruz hala bu msnlere kanıyorsunuz.ExL Ekibi asla msn kullanmaz.Hala bunu anlamadınızmı.

PS: Geçmiş olsun.

Absence

@w.cn lerden zaten uzak durun ayrıcada hiçbir EXL yetkilisi sizden msn ortamında bilgi istemez bunu bilin hiçbir işlem msn ortamında yapılmaz birisinin msn sini eklediyseniz siteden pm atmasını isteyin doğrulayın

Absence demiş ki:
@w.cn lerden zaten uzak durun ayrıcada hiçbir EXL yetkilisi sizden msn ortamında bilgi istemez bunu bilin hiçbir işlem msn ortamında yapılmaz birisinin msn sini eklediyseniz siteden pm atmasını isteyin doğrulayın
+ Emre :thumbsup:

doğruluğunu kanıtlamak için insan siteden pm at bi görelim falan der hacım feci tongaya düşmüşsün neyse geçmiş + kulağına küpe olsun'z ^^,

bu arada Venüsde oynayan arkadaslar varsa yardımlarınızı beklerim bu saatte cıkıp golda alınmaz :D

ya ben bi seyler oldugunu anladım hemen extralooba pm attım exl yetklilileri msn kullanmaz deince hemen aldım tedbirimi

bu adres 3 oldu sanırım birilerini soyuyor. daha ne kadar duyuralım bilmiyorumki billboardlara reklammı verelim.. PM ile onaylatmadan inanmayın

sana pm atmayı beceremedim extralooba attım. ama msn kullanmamak yerine sabit bi msn kullansanız daha iyi olur

Absence

emreural demiş ki:
sana pm atmayı beceremedim extralooba attım. ama msn kullanmamak yerine sabit bi msn kullansanız daha iyi olur
Hiç alakası yok biz size msn kullanmıyoruz dedikçe inanıyorsunuz bunlara birde kullansak neler olucak

Absence

emreural demiş ki:
mesela kullandıgınız msnleri sabit bi konuda belirtirsiniz en azından herkez bilir
Ya sitenin dört bir köşesinde msn kullanmıyoruz diye yazıyor ama kimse tınlamıyor tongaya düşüyor biz oraya 50 tane msn yazsaz kimlere kimlere inanırsınız neyse uzatmaya mahal yok msn kullanılmıyor kullanılmıayacak ama üyelerimiz yinede msnden kolay geldiği için kandırılacak artık herkese tek tek pm atsak önleyemeyiz Farkedenler senin gibi önlemini alıyor zaten

Yukarı Alt