İnsanlara çok fazla guvenmemden olsa gerek bugun 660 m'im çalınmıştır. Belki çok fazla değil ama oyunu bırakıp tekrar oynamaya niyetlenen biri için pek normal bir şey değil. Geçen sene ares'te 85 level wizard çalındı.

Paramı çalan kişinin adı By_FeaR

Üzerinde Cursed Soul Dress vardı .bana sat dedim. geldi bana " Takasdan verilmiyor . Sadece yere atılıyor ." diye bir saçmalık soyledi. Ben de gittim salak gibi inandım. Verdim parayı 2 saat oyaladı beni dressi vermeden gitti .

Bye Bye Silkroad Online . Doğru duzgun oyuncular dolmadan bu oyuna tekrar donmeyecegim. :byes:

kusura bakmada buna nasıl kandın 5 yaşındaki çocuk kanmaz oha sana ya bida online oyun oynama

_Kriptex_

Tanınıyorum
Scorpion31 demiş ki:
kusura bakmada buna nasıl kandın 5 yaşındaki çocuk kanmaz oha sana ya bida online oyun oynama
herkezin hataları olur, önemli olan o hatalardan ders çıkarmaktır dostum unutma :oldie:

Geçen hafta magic pop oynamıştım. Ordan sun yuzuk geldi ve Character Bound yazıyordu . Character Bound olunca takasdan verilemiyor bazı eşyalar. Onun gibi olmuştur Diye dusundum. Daha once dress kullanmadıgım için bilgim de yokdu bu konu hakkında. Herneyse oldu bitti artık

Takımı
Besiktas
geçmiş olsun bendede buna benzer bişi olmuştu ilk başladıgım zamanlar +3 Spear vardı 24 lvl zannedersem adam geldi partye aldı meğerse itemli partymiş ileri gitti onu yere at al +5 olcak dedimişti geriside bilindik üzere
:lol:

skyline16 demiş ki:
geçmiş olsun bendede buna benzer bişi olmuştu ilk başladıgım zamanlar +3 Spear vardı 24 lvl zannedersem adam geldi partye aldı meğerse itemli partymiş ileri gitti onu yere at al +5 olcak dedimişti geriside bilindik üzere
:lol:
:mrgreen:

Facebookta "Gm Cindiena Maya (Joymax)" adlı hesaptan birisi arkadaşıma 101+ charlara 3b gold ve silk ödüllü eventimiz var sizde katılmak istermisiniz diyerek kandırmışlar... Email adresi ve email şifresi istemişler :S 110 Lvl Wiz cleric gitti. Sadece seti ve rare silahı kaldı elimizde. Böyle şeylere inanmayın joymax asla email bilgileri istemez ve gold ödüllü event yapmaz. Eventlerini facebooktan iletmez!...

Yukarı Alt