Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Arkadaşlar görüyorum ki forum içerisinde düzensizlikler başladı. Ben de yeni bir topic açarak herkesi uyarıyorum. Bu topici herkesin okuduğunu var sayıyorum. :!: Bu tür davranışlara devam edenler uyarı alacaklardır :!:
:!: Forumda dikkat edilmesi gereken hususlar :!:
1) Paylaşım yaparken dikkatli olun.
1.a- Viruslü paylaşım
Bir dosyayı bulduğunuz zaman dosyayı indirip kontrol etmeden siteye koyuyorsunuz. Dosyalar virus veya trojan ile dolu oluyor. Hç olmazsa http://www.virustotal.com adresinden taratma yapın.
1.b-Linkli paylaşım
Siteye linkli paylaşım yapacaksanız Net'iniz kotalı değil ise indirip lütfen kırık olup olmadığını kontrol edin. Eğer Net'iniz kotalı ise çok dikkatli olun ve güvenilebilir sitelerden paylaşın yapın.
Ayrıca link koyarken bazen http://www.extraloob.com adında bir link koyarken bazen http://www.ext...ob.com olabiliyor. Buna çok dikkat edin.
2) Argo [Küfür, kırıcı söz etc...] konuşma ve kavga etme
dostluk20_0_1119.jpg

Bu forum dostluk ve sevgi üzerine kuruludur.

Forumda bazı arkadaşlarımızın aralarının açıldığını ve birbirileri ile kavga etmeye başladıklarını görüyorum. Bunu ya ÖM aracılığı ile kendiniz halledin halledin ya mod arkadaşlara söyleyin, aranızı yapsın, ya da forumda kavga ve küfür etmeyin. Sitede en ufak bir küfürün cezası kullanıcı için 1 ay uzaklaştırma ya da süresiz bandır.

3)Gereksiz postlar
Hiç bir paylaşım gereksiz değildir. Ama konuyu yerinde açmamışsınızdır veya konu daha önceden verilmiştir. Bunun için arama motonunu kullanın.
Bu arada SORUNLAR VEYA GEREKSİZ POSTLAR AÇILMAMALIDIR. Yok yerini bulamadım, yok gereksiz ise özür dilerim. Eğer bir sorun veya başka bir şey varsa bunu bütün herkese ÖM yolu ile sorabilirsiniz. Buna biz modlar da dahiliz. Zaten bizim işimiz bu. Bu yüzden bize ÖM atarken sakın çekinmeyin. Yok, ÖM ile zor olur derseniz, bakın profilime. MSN adresim duruyor. Özellikle bu yüzden MSN adresim orada bulunmaktadır. MSN adresim açık olduğu sürece beni istediğiniz kadar rahatsız edebilirsiniz. İster sorun, ister lagaluga.
4)Büyük harflerle başlık ve konu içeriği yazma
En çok karşılaştığımız sorunlardan biri de budur.
4)a.Büyük harflerle başlık atma
Bu forumumuzda yasaktır. Çünkü forumda görüntü kirliliği yapar.Bu hususa ayrıca dikkat edilmelidir.
1)b.Büyük harflerle cevap yazma
Bu forumda bağırmak anlamına gelir. Bu da görüntü kirliliğidir. Bazı arkadaşlar res gelecek diye veya oyun kapalıyken açılacağını öğrenince heyecandan ne yapacaklarını bilemiyorlar. Sadece cümleye büyük harfle başlayıp sonra caps lock tuşuna basarsanız [ klavyede u harfinin, Q klavyede ise a harfinin hemen yanında] hiç bir sorun kalmaz.
Söyleyeceklerim bu kadar. Bu mesaj sadece bu forumda gördüğüm hatalardan oluşuyor. Tüm forum ile ilgili olanlara ise viewtopic.php?f=21&t=49140 topicinden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla...
- Resim Silinmiş.
Wax Whine
D.MoD

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ben bu mesaj sabit olsun diye yazmadım. Ben bunu private serverdaki karışıklıklardan ötürü yazdım.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
xxxD4xxxfero demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Ben bu mesaj sabit olsun diye yazmadım. Ben bunu private serverdaki karışıklıklardan ötürü yazdım.
Saten sabit olsun diyen yokki :S eger yanlis anladiysan yazdiklarimizdan Sorry
Youran demiş ki:
Bak burada ne diyor :?
xxxD4xxxfero demiş ki:
eger uye olan kisi forum kurallarini okumadan saten uye oluyosa o hic bisi bilmiyo demektir bence uyarin icin tesekkurler sabit olcagini pek sanmiyorum cunku forum kurallari die bi baslik var...
Bak sen de ne yanıt vermişsin :?
Wax Whine demiş ki:
En son da ben ne yazdım :?

Yukarı Alt