Mustapha_TR demiş ki:
1. resim yaklaşık 1.5 senelik bi resim. Tibet serveri açıldıktan 1 hafta sonra çekilmişti. ShupaR o zamanlar tibet serverindeki en yuksek str glavierlerden biri konumundaydı. Anlıycağınız bu resim çok eski.Şu anda bu char 80 lvl vede 6 ay önce falan el değiştirdi. Ama onun sahibi sensen bilemem.Başkalarının charını kendininki gibi tanıtmaktan ne zevk aldığınıda anlayamadım açıkcası...

Resme gelince bu da benden olsun...

- Resim Silinmiş.
o char artık benim kardeşim eski sahibinden istededim verde resmi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
boşu boşuna gerginlik yapıp birbirinizi kırıyosunuz yaw bence üzerinde emek harcanan herşey güzeldir extraokk

Herkes birbirine saygılı olsun..Bu bir yarışmadır resmi güzel fotojenik çeken kazanır.Tartışmanın hiç manası yok Idea

Bur@K demiş ki:
by_sroo demiş ki:
Bur@K demiş ki:
kötü resimler
tamam kardeşim bi kere köt yazmışsın zaten daha ne gerek var daha iyisini yapabiliyosan koy topice de görelim hangisi iyi hangisi kötü
allan koydum işte yılın resimleri diye gir bak
Saygılı ol,lanlı lunlu konuşma arkadaşım lütfen..İlk uyarını alma..

o ilk ss yi sen çekmediğine göre dierleride pek güzel olmadıına göre Arrow :mrgreen:

1.sini beğendim dierleri clasik sro resimelri ok girerken fln ama kendini beğenmişlk yapma rakip arıom cok güzeller fln daha güzelide var bunlardan

İyi de çekmediğin resim için niye rakip arıyorsun? Neyin iddiasını yapıyorsunuz ki. mmosite' de onlara var böyle ss'ler. Ama haz duymak istiyorsun sanıyorum.

Yukarı Alt