Kayıt
30 Mayıs 2009
Mesajlar
1.128
Beğeniler
10
Şehir
Sihirdarlar Vadisi
Yeni Şampiyon Diana Ve Açıklanan Özellikleri!
Ay ışığı ile güçlendirilmiş ve korunmuş olan Diana, Scorn of the Moon, savaşın akışını değiştirmeye hazırlanıyor. Savaş meydanında düşmanları kovalayacak ve düşmanları gün ışığını göremiyecek.
Oyuncuları memnun etmek için gece gündüz çalışan Riot Games ekibi hız kesmeden yeni şampiyonu görücüye çıkardı. Özelliklerini incelediğimiz zaman ise iyi bir jungler şampiyon geleceğe benziyor. Şimdi bu şampiyon yakından tanıyalım.

Defansif özellikleriyle ve yüksek alan hasarı ile ideal bir jungle şampiyon. Pale Cascade, üç tane yörüngesinde dolaşan küre yaratır ve tekrar kullanıldığında ise yanına gelen düşmana zarar verir. Ayrıca bu özellik sayesinde etrafında bir kalkan oluşturur ve belli bir hasarı emer. Tüm küreler patlatıldığında yeniden aktif hale gelir. Bu kalkan ve pasifinden gelen cleave attack özelliği sayesinde her 3. vuruşu alandaki düşmanlara magic damage vurur. Bu iki özellik kombinesiyle harika jungle yaparak rakiplerin korkulu rüyası olacak gibi.Crescent Strike ve ultimate skili ile rakiplerini kovalayıp avlamada tam bir usta. Crescent Strike skili ile Ay'ın gücünü serbest bırakır ve bir doğru üzerindeki düşmanlara zarar verir ve Ay ışığı ile işaretler. Ayrıca Ay ışığı ile işaretlenmiş olan düşmana Lunar Rush(ultimate) skil'i ile ışınlanırsa ultimate skili'nin yenilenme süresini kaldırır. Bu özellik sayesinde uzun süren savaşlarda yüksek hasar verir. Crescent Strike ve Lunar Rush ile düşmanlarımızın içine girdikten sonra Moonfall sayesinde onların hızını düşürerek takımca düşman takımı kovalayabilir ve bu kovalama sırasında kendine yarattığı kalkan sayesinde de yüksek hasarlardan korunup takım savaşlarında hayatta kalmasını sağlar.İşte Skill Özellikleri
Moonsilver Blade(pasif): Diana saldırı hızı kazanır ve her 3. vuruşunda cleave etkisi ile vurarak belli bir alandaki düşmanlara magic damage verir.
Crescent Strike: Diana kılıcını sallayarak ayın enerjisini serbest bırakır ve değdiği düşmanları ay ışğı ile işaretler ve zarar verir.
Pale Cascade : 3 tane yörüngesinde küreler oluşturur. Patlattığında ise yakınındaki düşmana zarar verir ve kendine hasarlardan koruyacak bir kalkan oluşturur 3 kürede patlatıldığında ise bu kalkan tekrar aktif hale gelir.
Moonfall : Alandaki düşmanları yavaşlatır.
Lunar Rush (Ultimate) : Düşmanın yanına ışınlanarak magic damage verir ayrıca düşman ay ışığı tarafından işaretlenmişse yenilenme süresini ortadan kaldırır.

 
Yukarı Alt