Di Maria Real Madrid'de
Real Madrid kadrosuna katmak için büyük çabalar harcadığı 22 yaşındaki Benfica'lı oyuncu Angel Di Maria ile resmi olarak anlaşmaya vardı.

Real Madrid'in resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Portekiz'in Benfica Kulübü'nde forma giyen Arjantinli futbolcu Angel Di Maria'nın önümüzdeki sezon resmen Real Madrid forması giyeceği açıklandı.​

Real Madrid'de açık kavramı yok bro.Bu adamı koycan sol açığa ama bundan back e yardımcı olmasını isteyecekler sonra ön liberonun yanına gelip alan daraltmasını isteyecekler bu adam hoşaf olcak o kanatta.Benfica'da öyle bi durumu yoktu ki yeri gelince bi orta sahaya yardımcı oluyordu ama burda gerçekten işi zor tabi bu benim düşüncem :)

Adamda teknik var fiziğini de kullanabiliyor bro tamam belki messi kadar fark yaratamayacaktır doğrudur ama ligler başlayınca göreceğiz ki mourinho ile güzel bir real mardin izleyeceğiz ^^

hmzsnmz demiş ki:
Adamda teknik var fiziğini de kullanabiliyor bro tamam belki messi kadar fark yaratamayacaktır doğrudur ama ligler başlayınca göreceğiz ki mourinho ile güzel bir real mardin izleyeceğiz ^^
Bro bide bilirisin Mourinho sisteminde tekniği az olsada kalıplı adamları açıkta oynatmayı seviyor.Belki dünyada bu sistemi kullanan sayılı teknik adamlardandır.Böyle topa sağlam basan topu kolay kolay kaybetmeyen adamları açığa alıyor.Ha tamam Di Maria çok yetenekli ve açıklar içinde öyle fizik herşey değil ama o takım Real olunca iş değişiyor,yapacağı işler artıyor bunuda her futbolcu kaldıramaz ki Di Maria'nın orda %100performansla oynayacağını hiç zannetmiorum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BrendiBelle demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Bro bide bilirisin Mourinho sisteminde tekniği az olsada kalıplı adamları açıkta oynatmayı seviyor.Belki dünyada bu sistemi kullanan sayılı teknik adamlardandır.Böyle topa sağlam basan topu kolay kolay kaybetmeyen adamları açığa alıyor.Ha tamam Di Maria çok yetenekli ve açıklar içinde öyle fizik herşey değil ama o takım Real olunca iş değişiyor,yapacağı işler artıyor bunuda her futbolcu kaldıramaz ki Di Maria'nın orda %100performansla oynayacağını hiç zannetmiorum

walla tam yorum yazıyordum ki bu yorumu görünce bu adam futbolu biliyor diyorum ve susuyorum :buddha:

extraloob demiş ki:
BrendiBelle demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:

walla tam yorum yazıyordum ki bu yorumu görünce bu adam futbolu biliyor diyorum ve susuyorum :buddha:
Bırakın gidin ya :lol: :P

Limanerg demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Limanerg demiş ki:
Peste lmf yazıyor cool2:
Ulen sen iste peste DC bile yaparım ben adamı :P

Şaka bir yana bu adam Milan'da yıldız olurken forvetin arkasında değil miydi ben mi yanlış hatırlıyorum bak çelişkiye düştüm :roll: :mrgreen:
v.2008 de LMF oynuyor :byes:
nasıl LMF ya oraya koyarsan orda oynar taktik olarakta adam bildiğim AMC ^^

Ps. Ahanda bak wiki de attacking midfielder yazıyor , left falan olsa winger olurdu

>>> http://en.wikipedia.org/wiki/Kak%C3%A1

NiGHTMaRe

Aileden
Bro editlenmemiş haliyle lmf oynuyor.

ps:Biraz beklede öyle cevap yaz saniyede cevap geliyor.Alarmmı var konuda. :coffee:

NiGHTMaRe

Aileden
hmzsnmz demiş ki:
Limanerg demiş ki:
Bro editlenmemiş haliyle lmf oynuyor.

ps:Biraz beklede öyle cevap yaz saniyede cevap geliyor.Alarmmı var konuda. :coffee:
Yahu editlersen heryerde oynatırsın bende diyorum ulen kaka falan ne ayak :P

Ps. Ortadoğu ve Balkanların en hızlı menıcırıyım konuyu kaçırmam :twisted: :lol:
Al işte :mrgreen: editlenmemiş hali

Yukarı Alt