Arkadaşlar WTB bölümüne bakan Kimse olmadığı için buraya açtım lütfen Mağzur görün bu seferlik Biraz acelem var onun için.....

Arkadaşlar çarıma çok iyi demiyorum ama çok kötüde değildir . Çar mysro da olup bankasında 10 m vardır Bu çara karsı fermbria da çar almayı düşünüyorum.Çar int olursa daha iyi olur ama build
farketmez.Tekliflerinizi bekliyorum.
(kazıklama Vb. Çocukca seyler yapıcak kadar düşük seviyeli bir insan değilim KESİNLİKLE takas da yamuk yapmam ben çok kazık yedim sizin yemenizi istemem)

Çardan SS ler Buyrun

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Çarımın Hali işte budur Dediğim gibi Çok sağlam Saşalı bir çar değil fakat zevk veriyor Pvp de . Fermbria da lwl fark etmez Build de fark etmez Takas düşünüyorum İlgilenenler Bu topic altından görüşelim Msn den Takası gerçekleştirelim

Ps:Dur Bi çara bakıyım İlk şifreyi ver bi bakıyım Vb. şeyler lütfen olmasın

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

ATF

rank8
söyledikleri fake carımı verdim hesabını vermedi yalan söylüo bole yalancıların yeriyok konu silinsin plz..

DeXTeRTuRK81 demiş ki:
söyledikleri fake carımı verdim hesabını vermedi yalan söylüo bole yalancıların yeriyok konu silinsin plz..
Bu 1 postluk adamın mesaj ' ına mı inanıosuzuz iyi forumlar..

Ps:Eğer benimle 3-5 postluk bir adam takas yapmaya çalışırsa ilk çarı alırım fakat,Benimle Bir Old School veya Moderator takas yaparsa farklı olur en çarı veririm o pw değiştirir ben çarı alırım bu kadar basit.Ve bu adam bizim mahalleden 13 yaşında bir çocuk beni çekemiyo olsa gerek

TEKRAR İYİ FORUMLAR

ATF

rank8
sen once kendi yasına bakda konus tm mi sende 18-19 yasında 1i deilsin vede bu ezk carı kimse almaz bos yere umt veripte up lama !!! ayrıca ben 13 deil 15 yasındaim sen 13 sen ben napim ??

Yukarı Alt