1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Devlette Bilişim!


 1. Kriptex

  Kriptex rank8

  Kayıt:
  19 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  2.458
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  [​IMG]

  IDC Devlette Bilişim Seminer Serisi, 12 Kasım 2009, Ankara Swissotel’de…

  IDC Devlette Bilişim Seminer Serisi 2009, 12 Kasım Perşembe Swissotel Ankara’da gerçekleşecek.
  Seminer, Türkiye’deki BT yatırımlarını incelerken son yıllarda uygulanan yeni teknolojilerin kapasitesinden maksimum faydanın nasıl elde edilebileceği gibi konuları gündeme taşıyor. BT yöneticilerinin kamu sektöründe yaşadıkları operasyonal zorluklara ilişkin ihtiyaç duydukları bilgileri sağlamayı amaçlayan konferans, son kullanıcılar, bağımsız uzmanlar ve sektör liderlerini deneyimlerini paylaşmak, fikir teatilerinde bulunmak üzere biraraya getiriyor.

  “Dünya üzerindeki devletler bugün artık teknolojiyi olumlu sonuçlar elde etmek, misyon yaratmak, bağımsızlıklarını sağlamak, vatandaşları ve vergi mükellefleri için değer yaratmak için en elverişli biçimde kullanmaya başlamışlardır. Devletler mevzuat ile ilgili amaçlarını yerine getirirken, BT yatırımlarından maksimum faydayı sağlayacak stratejileri geliştirip, uygulamaya koymakta ve vatandaşlarına kilit servisleri daha güvenli bir şekilde ulaştırmaktadırlar. “ diyor, IDC Orta Doğu, Afrika ve Türkiye Araştırma Direktörü Mark Walker.

  IDC Orta Doğu, Afrika ve Türkiye Araştırma Direktörü Mark Walker IDC adına konuşma yapacak ve etkinliğin moderatörlüğünü üstlenecektir. ICT liderleri, bağımsız uzmanlar güvenli bilgisayar kullanımı, iş sürekliliği planlaması, etkili mobil araç yönetimi ve dış kaynak kullanımı gibi konuların yanısıra kamu sektöründe uygulanarak başarı elde etmiş vaka çalışmalarına ilişkin deneyimlerini aktaracaklar.

  IDC Devlette Bilişim Seminer Serisi 2009,, bir çok global ve yerel ürün/servis sağlayıcıyı biraraya getirecektir. EMC, Symantec, IBM, Netapp, Prolink, TippingPoint gibi lider firmalar 12 Kasım 2009, Ankara Swissotel’de son kullanıcılar ile buluşarak deneyimlerini aktaracak ve en son teknolojilerden bahsedecekler. Arena Bilgisayar ve Brother’ın çekiliş ortağı olduğu konferansta, Bilgiçağı, ITPRO, Telepati, tele.com.tr, BusinessWeek dergileri, veteknoloji, e-teknoloji, kurumsalhaberler, computerworld, maxihaber, Todays Zaman ve turk.internet.com gibi medya iş ortakları bulunmaktadır.

  Daha fazla bilgi için lütfen IDC Türkiye Konferans Müdürü Zeynep Genç ile iletişime geçin, mailto:zgenc@idc.com veya +90212 3560678

  VeTeknoloji.com'un Medya Partner'i olduğu bu önemli seminere katılmanızı tavsiye ediyoruz. Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

  IDC Hakkında

  IDC, bilgi teknolojileri, telekomünikasyon ve tüketici teknolojileri alanlarında pazar araştırması ve danışmanlık hizmetleri sunan ve etkinlikler düzenleyen bir numaralı küresel oyuncudur. IDC, BT profesyonellerinin, şirket yöneticilerinin ve yatırımcıların teknoloji satın alırken ve iş stratejilerini belirlerken gerçeklere dayalı kararlar almalarını sağlar. 90 ülkede 900’den fazla IDC analisti ile teknoloji, sektör fırsatları ve trendleri konusunda küresel, bölgesel ve yerel uzmanlık sunar. 44 yılı aşkın bir süredir, IDC, stratejik bilgiler sunarak müşterilerinin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmuştur.

  IDC, bilgi teknolojileri basın, araştırma ve etkinlik düzenleme alanında dünyanın lider kuruluşu olan IDG’nin bir yan şirketidir. 1964 yılında kurulan IDG, 2005 yılında, $ 2.68 milyar gelir ve dünya çapında 13,600 çalışana ulaşmıştır. IDC hakkında ayrıntılı bilgi için, http://www.idc.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  IDC’nin müşterilerine sunduğu servis ve hizmetler,

  • Araştırma Raporları
  • 500’den fazla abonelik araştırma servisleri
  • Sektör uzmanları ile bir bire ilişki
  • Özelleştirilebilir danışmanlık hizmetleri
  • Dünya çapında konferans ve etkinlikler