1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Devil Spirit Hakkında Detaylı Bilgi


 1. WinstonChurchill

  WinstonChurchill rank8

  Kayıt:
  5 Ocak 2013
  Mesajlar:
  46
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Devil Spirit Nedir ?
  Devil Spirit size bir takım güçler ve avantajlar sağlayan bir aksesuardır (Dress değildir).
  Nereden Alınır ? Neyle Alınır ?
  Devil Spirit A Grade ve B Grade olmak üzere 2 çeşittir.A Grade ITEMMAL dan 150 silk karşılığında satın alınabilir ve diğer avartar (dressler) gibi bir takım blue özellikleri eklenebilir.

  B Grade ise topladığınız Jewel Boxlardan hediye olarak verilir , A Grade ye göre özellikleri 3 kat daha düşüktür ve A Gradede bu aksesuardan 28 gün yararlanılabilirken B Grade de ise 1 hafta yararlanabiliyorsunuz.

  ITEMMAL daki görünüşü aşağıdaki gibidir 3 er renkte bulunmaktadır. 3 renk Female 3 renk Male.Renklerin özellikler ile ilgisi yoktur dilediğinizi tercih edebilirsiniz hepsi aynı özelliklere sahiptir.
  - Resim Silinmiş.
  ITEMMAL dan 150 silke satın aldığınız A Grade Devil Spiritin kullanım süresi 28 gündür.28 gün sonunda bu aksesuar kullanılmaz hale gelir , tekrar kullanabilmeniz için 50 silk değerindeki aşağıdaki resimde gösterilen taşı alıp süresini uzatmanız gerekmektedir.
  - Resim Silinmiş.
  Devil Spirit Özellikleri

  Devil spiriti giydiğiniz andan itibaren %15 HP ve %15 Mp niz artar yani 20.000 canı olan bir charda yaklaşık olarak +3000 HP ile MP anlamına gelmektedir.

  Bu HP ve MP avantajından dresiniz olsada olmasada yararlanabilirsiniz ancak Devil Spiritin bir özelliği daha varki bu özelliği kullanabilmeniz için bir Dressinizin (avatarınızın) olması gerekmektedir.Nedir bu özellik derseniz ;

  Malicious Devil Skill :Bu özellikten bir avatarınız varsa yararlanabilirsiniz...Bu skill 10 dk boyunca Phy ve Mag damage nızı %20 arttırır ayrıca koşma hızınızı da %10 arttırır.
  - Resim Silinmiş.
  10 dk bu özelliği kullandıktan sonra skill pasif hale geçer ve 20 dk sonra tekrar kullanılabilmek üzere aktif hale geçer.Skili kullanmak için üzerine sağ tıklamanız yeterlidir.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017