Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi Öss nedeniyle oyunu tamamen bırakıyorum. Bu yüzden neyim var neyim yok hepsini 600TL ye vereceğim. Hesaplamaya kalksanız 600TL ' yi havada karada geçiyor vereceklerim, ama benim fazlasında gözüm yok ucuza verip tamamen bırakıyım oyunu diyorum. Server Maya'dır. Şimdi gelelim vereceklerime ;
Bu Stall Çarım:

(Serverda toplam 10 tane falan legend +12 bow var, onlardan bitanesi ve aralarında en sağlamı bende. Daha mag. ve phy atack %61' in üstünde olanını görmedim kimsede. Çarda 12.352.437.431 Gold para var gördüğünüz gibi, ve 1380 Silk var)

Bu Stall Çarın Bankası:

(Gördüğünüz gibi ıvır zıvır ama arada işe yarayabilen itemler)

Aşağıdakiler Maya Serverında vereceğim 110 Lv. Fire/Force FF Senior General Bowun Resimleri:

Genel Görünüm C Ekranı:

Dress' lerin Blue' ları ve Pick Pet:

Skiller:

Fire;

Force;

Pacheon;

Çar resimdeki gibidir. Üstünde ve bankasında işe yarar bir item yok o yüzden resmini çekmedim.

Buda Maya Serverında vereceğim 103 Lv. Wizard/Bard:

C Ekranı, Genel Görünüm:

Buda Skiller:

Bu çardada işe yarar bir item yoktur o yüzden bankayı ve üstünü çekme gereği duymadım.

Buda Son Olarak Bunları Alan kişiye küçük bir hediye olarak vereceğim çar. Buda Maya serverında. Önceden sp kasmıştım bigün lazım olur diye ama kullanmak nasip olmadı. Alan kişiye hediyem olsun.

Evet arkadaşlar hepsi bu kadar :) Hepsini tek tek hesaplayınca 600TL yi havada karada geçiyor :nod: Bunların hepsinin mayada olması büyük bir avantaj. Alacak arkadaş silkleri golda dönüştürür, legend bowu çara takar, o goldlarlada en kötü rare +12 set dizer vs vs. Benim amacım buydu ama gerçekten uğraşamıyorum, zaten sınavada az kaldı aile baskısıda var :oldie: O yüzden alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun diyorum.

Bu arada detaylı bilgi için: [email protected] İlgilenenler eklesin. Detaylı bilgiyi buradan ciddi arkadaşlarla konuşacağım. Aklınıza takılan şeyler için ve sorularınız içinde ekleyebilirsin her zaman kapım açıktır. Ama lütfen ciddi olmayan, amacı dalga geçmek olan kişiler eklemesin.

HERKESE İYİ FORUMLAR

Öss kalkalı çok oldu ya neyse :)
Hayırlı satışlar.Çok avantajlı bence.

Ben satin almak istiyorum..
E-mail ve uyeligine 5ten fazla mesaj attim. Lutfen olumlu veya olumsuz sekilde cevap ver dostum.
E-mail ve burda bekliyorum...

Yukarı Alt