Server
Flora
Takımı
Galatasaray
DESTINY and NoWayOut FW Time ^_~ [VIDEO]

uniondan sadece biz ve destiny kayıt olmuş ve bu şekilde kaleyi private gibi noob guildlerden korumaya çalıştık tabiki fazlasıyla koruduk buyurun kestiklerimiz yaptıklarımız at gaia 8)

VIDEO için Tıklayınız.

312whna.jpg

349fj0w.jpg

qrhzec.jpg

29f9heb.jpg

mkpx1.jpg

2rr52ty.jpg

1ny6uv.jpg

en komik olayım ise privateden supersperm nickli kişiydi herifi bir kovalıyorum zavallı dağa kaçtı sıkıştı orada kollarıma düştü iki çarptım lappp yerde ehehehee zoruna gitti elemanın ben yoluma devam ettim tabi :twisted: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Majestic demiş ki:
Puhaha.Son resim acayip komik olmuş.supersperm XD
eleman bir de dmg scroll basmış bir de drogof typhoon basmış garibim benim sanki bizde yok onlar yakalarım hemen akabinde dolarım.com :twisted: :mrgreen: :D :lol: :P

söylenilecek bişey yok katılım azdı savaşa 1 union vs 20 kişi ilerde neler olacağına bakın :D

Herifler zaten extrayı kesmeyi Tavuga altın yumurtlatmak , extradan kaçmayı uçurumdan düşüp yara almadan kalkmak gibi birşey görüyorlar, extrayı kesen tavuga altın yumurtlatmış gibi seviniyor, 10 lv yüksek olsada... extraya kendini kestirmeden kaçanda uçurumdan düşüp yara almamış gibi seviniyor=)))

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SaGoPaKaJMeR demiş ki:
Herifler zaten extrayı kesmeyi Tavuga altın yumurtlatmak , extradan kaçmayı uçurumdan düşüp yara almadan kalkmak gibi birşey görüyorlar, extrayı kesen tavuga altın yumurtlatmış gibi seviniyor, 10 lv yüksek olsada... extraya kendini kestirmeden kaçanda uçurumdan düşüp yara almamış gibi seviniyor=)))
waşşşş hacım süpppooo yazmışsın öpüyorum gözlerinden :muck:

Privatenin yapacak hiç birşeyi yok.Koskoca serverde kaleye sadece 1 guild saldırıyo görülmüş şey değil..Siz nasıl bi karaktersiniz blmiyorum.Herifler Türklere küfrediyor siz onlara yaranmak istiyosunuz halen.Bence onlar sizi takmıyo bile içinizdede yakın tanıdıklarım var haberini alıyom bunun...1 Kere Daha Düşünün.

magnesia demiş ki:
Privatenin yapacak hiç birşeyi yok.Koskoca serverde kaleye sadece 1 guild saldırıyo görülmüş şey değil..Siz nasıl bi karaktersiniz blmiyorum.Herifler Türklere küfrediyor siz onlara yaranmak istiyosunuz halen.Bence onlar sizi takmıyo bile içinizdede yakın tanıdıklarım var haberini alıyom bunun...1 Kere Daha Düşünün.

İnsanların secımıne karısamazsın...NoWayOut hep kanlıdır. kanlıda olacak.....NWO Rulezzzz okan abi supersperm e koptum senden o bıle kacamıyor :D

ps: cok seksi bi FW olmustur baya eglencelı gıbı geldı bana :D

__Thieves__ demiş ki:
magnesia demiş ki:

İnsanların secımıne karısamazsın...NoWayOut hep kanlıdır. kanlıda olacak.....NWO Rulezzzz okan abi supersperm e koptum senden o bıle kacamıyor :D

Kimsenin seçimine karıştığımız yok.Kötü davranışları uyarmak insanlık vazifesidir bunu İnsan olan anlar.

magnesia demiş ki:
__Thieves__ demiş ki:
magnesia demiş ki:

Kimsenin seçimine karıştığımız yok.Kötü davranışları uyarmak insanlık vazifesidir bunu İnsan olan anlar.
Hangi Ölçütlere Göre Kötü Senin Geri Kalmış Kafana Mı ?

Ölçüt ?? Geri kafa ??
Açıklayayım...
Vatanına küfredenle aynı safta olmak daha kötüsü kendi yemeğini yedin suyunu içtigin ülkene sırf yabancılara yalakalık(argo kelime için özür d.) olsun diye küfretmek kötü bi davranıstır hele 1 oyun için..500 yıl öncede sonrada bu gerçek değişmez. geri kafa ya cvp işte...

bizim uniondan kimse kayıt olmamıştı Destiny ve NoWayOut vardi sadece düşmanlardanda Private ve AnatoliaN yani durum 2 ye 2 eşitiz ve kazandık:)

SaGoPaKaJMeR demiş ki:
bizim uniondan kimse kayıt olmamıştı Destiny ve NoWayOut vardi sadece düşmanlardanda Private ve AnatoliaN yani durum 2 ye 2 eşitiz ve kazandık:)
Privatenin bile yarısı gelmedi ilk yarımsaat savaştaydım.Gördüğüme görew 20-25 kişidik..O imkansızlıkta bile yarım saatte 24 kill yaptım kaçabildikçe..

Yukarı Alt