XanJouLo

Öğretiyorum
Arkadaşlar silkroad-trader.de ' de yeni bir konu açtım türklere yağan küfürlü globaller vs. hakkında artık yeter falan dedim.. Ama fazla oldular tek başıma başa çıkamıyorum lütfen ingilizcesi iyi olanlar biraz destek olsun ama lütfen küfür etmeden.. Tekrar söylüyorum küfürsüz...

http://silkroad-trader.de/wbb/index.php?page=Thread&postID=25434#post25434

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Hemen bir şeyler yazıyorum. İngilizce'yi neredeyse ana dil gibi öğrendim. Destekleyelim hatta ben modla iletişime geçeyim (sro trader) o konuyu gobal yapsın... Çok iyi akıl etmişsin böyle bir konu açmayı

XanJouLo

Öğretiyorum
Onu bırakın Çinli adamın biri bile yazmış GM Türklere yardım et çok mutsuzlar diye :)
Galiba işe yarayacak zaten ilk mesajımda yazdım GM ler lütfen böyle bizi globalden aşağılayıp küfür edenlere ceza ver diye.. Umarım dikkate alır.

XanJouLo

Öğretiyorum
_VioLance_ demiş ki:
Onu Dalga Geçmek İçin yazmışlardır Yoksa Öle Şey Yapmazlar kendileride Küfür Ediodu cok gördüm ben
Ne dalgası gerçekten dikkatli oku inglizcen varsa anlarsın Janny diye bi mod var bayan ilk o korumaya başladı Türklerde insan falan yazdı Hem sadece Türkler KS ci deildir dedi Almanlarda da İngilizlerde de Ks ci insanlar vardır yazdı.. Sonra ZubZero Evet bazı Türkler KS ci ama hepsi deil, bütün oyunu oynayan ülke lerde KS ci botcu scammer var dedi ve bununda en çok Türkler olduğunu kimse iddaa edemez dedi..

bRaVo ßeyLeR dewam türkleri korumaya =)
ahh zamanında öğrenmedık şu ingilizceyi ahh.
wts wtb kafi :D

Yukarı Alt