Mopneet

Geçti gitti deyip hayatına devam etmen gerekiyor hocam. Üstüne vardıkça, o konu hakkında düşündükçe canın daha çook sıkılır. Bana kalırsa yeni arkadaşlar edinme amacıyla farklı ortamlara katıl, işine odaklan vs. ve sonuç olarak mümkün olduğu kadar onu aklından uzak tut. Senin durumunda onunla tekrar birlikte olman zaten mümkün olmadığı için dediklerimi yapman senin için en iyisi olur. :)

Abi sen git kendine yeni bi hobi bul.. Mesela git bi spor merkezine yazıl ordan arkadaş ortamı felan yaparsın, derken bi hatun bulursun, yuvarlanır gidersiniz :PTakma bu kadar ben varım yani :mrgreen:

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Yapacak bişey yok. Yoluna başkası ile devam ediceksin.

oncelikle senin adina cok uzuldum dostum.cok iyi anliyorum seni,neler hissettigini.bir de boyle dusun.bak zaten o kizin hayatinda biri varmis,goz koydugu heves ettigi.ya evlenseydiniz? tam mutlu oldum derken,karinin bir baskasini sevdigini ogrenseydin ne yapardin?

bu hayatta herseyde bir hayir vardir.basina gelen iyi seylerdede kotu seylerdede.bak sen direkten donmusun.
unutmak istiyorum dersen,oncelikle bi kafeye takilabilirsin,yukarda arkadasin dedigi gibi spor salonuna gidebilirsin.gercekten cok guzel arkadas edinirsin.beraber takilirsiniz.ama icki sofrasina oturma 1-2 ay kadar.cunku kafa dagitmaz,tam tersi acini 2 katina cikartir.benden bu kadar allah daha hayirli kizlar cikartir insallah karsina

Allah'a şükür ciddi kararlar vermeden tanımışsın işte daha ne istiyorsun.Geçmiş olsun.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
spydex demiş ki:
Aradım eskilerden bir hatunu as sonra buluşacaz yoluma bakacağım gerekirse başka vucütlarda arayacağım onu.Yaş biraz daha ilerlesin sonrasında evlenirim belki.
Sana önerim bu olacaktı. Aynısı benim başıma geldi bakalım yorum ne yazmışlar diye herkesinkini tek tek okudum.
Benim yaptığımda başka kadınlarla sürekli birlikte olmaktı, intikam gibi bişeydi benim için ve cidden rahatlatıyordu. İşin iyi kısmı işe de yarıyor, bir süre sonra ister istemez unutuyorsun ve gidiyor..

Senin adına uzuldum fakat bu evlendikten sonra basina
gelseydi daha uzucu durumlar olabilirdi.Sana tavsiyem: spor merkezi olsun , ingilizce kursu , gitar tarzi hobi dallari ile ilgilen.Arkadas cevren bu sekilde artar ve kendine gore hatun bulabilirsin.

[ Bu mesaj Android ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Senin durumunu azda olsa anlayabiliyorum. Benim en son ilişkim o kadar ileri seviye gitmedi ama diğer herşeyi bende yaşadım.

İnsan ilk başta onsuz ben birşey yapamam diyor. Her telefon sesine, her kapı çalışına o mu acaba diye düşünüyor.Sabah o - akşam o - yatarken hep o oluyor aklında. Sanki sadece o varmış gibi bu hayatta. Acaba ne yapıyor şuan diye düşünüyor insan.

Sonra alışıyorsun onsuzluğa.Arada sırada geliyor aklına sadece yalnız kaldığın zamanlar.Ne zaman kendini bir boşlukta hissetsen o geliyor aklına.Artık önemsemiyorsun onu.Ne hali varsa görsün diyorsun çünkü onun sana yaşattıklarını yavaş yavaş kavrayıp anlayabiliyorsun.Anıları,onu aklında ve kalbinde senin dahi erişemiyeceğin bir yere koyuyorsun.

Daha sonraları hiç düşünmüyorsun bile.Bırakıyorsun onun ile ilgili olan herşeyi.Şöyle bir bakıyorsun geçmişe alaycı bir gülümseme ile.Değermiydi diye soruyorsun kendine.Lanet ediyorsun onun ile ilgili herşeye.Kafan rahat ama kalbin ürkek bir şekilde yeni hayatlara girmeye başlıyorsun...

Ben böyle yaşadım.Eğer herkes yürekten severek ayrılmışsa bunun gibi yaşamıştır. Uzun lafın kısası ;

Ne kadar fazla sıkma canını, üzme kendini, takma kafana hayat devam ediyor desemde eminim ki hiç biri senin üzülüp, ağlamana karşı olmayacak. O yüzden her şey için zaman lazım. Hani derler ya zaman herşeyin ilacıdır diye işte aynen öyle...

:kalp: :muck:

durumunu okudum kardeşim . çok zor olur böyle durumlar unutmaz , her zaman aklına gelir. ama ilerleyen zamanlarda geriye baktınmı en iyisiymiş dersin. elbet önüne ondan daha iyisi ve onu unutturcak birisi çıkıcak karşına . yeni aşk ve yeni umutlar yaşıcaksın . kendini eve kapatmak yerine gez , dolaş , arkadaşlarınla eğlen. :nod:

Yukarı Alt