Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
h.o yeni buildin güzel video :) ben rogue/cleric taraftırıyım ama genede :))

Warden_

Öğretiyorum
snnde dediğin gibi kullanması zor ama sn meseleyi çözmüşsün süper çar :dance: :thumbsup:

bizim serverda o dediğin 2buildinde çok iyi kullananı pvp yaptılar w/r un itemleri daha iyiydi ama r/c kazandı

whanque demiş ki:
bizim serverda o dediğin 2buildinde çok iyi kullananı pvp yaptılar w/r un itemleri daha iyiydi ama r/c kazandı
2. videoda çogunluk rogue cleric üzerinde olacak zaten ^^ Önemli olan hangi arada hangi skilli kullanmaktır. Bu dediğim şeyide moonwalk ile sağlayabiliriz. Bahsettiğim şeyi çözen uzman olmuştur zaten ^^

abi bu silkroadda pwp bayatladı artık 1 skillde bile adam kesebilion eğlence kalmadı

warrıor/cleric yada rogue/cleric çevirirdm yerinde olsam ama sen bilirsin :D

hatembaba demiş ki:
ErdiDemiral demiş ki:
Oynaması çok zor olan bir build ama onunda hakkında geldim pratik yapa yapa ^^

Youtube linki;
http://www.youtube.com/watch?v=UnaIqsKsYBg

WeGame linki;
http://www.wegame.com/watch/desertion-104ff-warrior-rogue-power-pluto/
Special Thanks to Video Maker sametgorgoz :thumbsup:

Ps : Yakında itemleride sergileyeceğim. Sadece bir kaç eksik kaldı :starving:

Yapılandırman ve pratikliğin mükemmel başarılarının devamını diliyorum... :muck: :kalp:
teşekkürler^^ devamı gelecektir:P
ps : konu fazla rehabet görmedi, görseydi itemleri sergileyecektim. Hatta paint'de de hazırlamıştım ama sergilemenin bir mantığı yok :popcorn:

güzel char fakat arada sırada bocalıyorsun işe yaramayan skilleri yapıyorsun ya lag var sende ya da tuşları karıştırıyorsun ileride çok çok daha güçlü bir karakterin olucak. :popcorn:

JustIceStorm demiş ki:
güzel char fakat arada sırada bocalıyorsun işe yaramayan skilleri yapıyorsun ya lag var sende ya da tuşları karıştırıyorsun ileride çok çok daha güçlü bir karakterin olucak. :popcorn:
delay vardı. 7:55-8:05 arası dakikalar da görebilirsin. Oyun bile yetişemiyor benim hızıma :mrgreen:
ps : işe yaramayan skill yoktur bu buildde. Her skill'in bir anlamı vardır ki kullanıyorum.
ps2 : skill bar'ı boşuna koymadık ztn video içine daha iyi görebilmeniz için :thumbsup:

güzel char baya iyi kullanıyorsun.. ama herkes bu oyundan kurtulmalı eninde sonunda :D

nova +7 warriordan bile 10k yiyosun helal olsun valla çok sağlam char - seti merak ettim :P , parmakları bayaa yoran bir build daha önce kullanmıştım , 2. videoyu sabırsızlıkla bekliyorum kolay gelsin

Yukarı Alt