Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Yanlış düşünmüşsün kız bu herşeye zır zır ağlar eski yaşadıkları aklına gelmiştir ağlar kızmıştır ağlar, duygulanmıştır ağlar. Geçti diye de hemen vazgeçme mesaj at ara konuş ama önce o çocuğa geri dönmüş mü bi öğren.

Sonra ben 23 yaşındayım ve kimseyle çıkmadım, lisedeyken çok istiyodum birisyle çıkmayı ama olmadı. Şimdilerde ise olursa olur olmazsa umrumda olmaz diye bakıyorum. Benden hoşlanan kızlar var çevrede fakat ben çok seçiciyim sanki ömür boyu beraber yaşayacakmışız gibi bakıyorum duruma.

Cafelerde gezme konusuna gelince ben hiç cafeye gitmemiş birisi olarak şuan oldukça popüler olan bir cafede çalışıyorum. Ve hiç bir şey dışardan göründüğü gibi değilmiş oldukça rahat davranıyorum cafe cafe geziyorum şuan :D 20 yaşıma kadar sinemaya gitmedim. Şimdi güzel bi film olunca hemen gidiyoruz. Tabi bunlar cepte para olunca daha rahat oluyor çalışıp kendi paranı kazanınca anne babaya da bağlı olmuyorsun.

Sen şu ss'i bi at bakalım :D
23 yaşındasın ve kimseyle çıkmadın mı ? Vay be hocam benden kötüsü yoktur diyordum da varmış :D Ama sosyal biriymişsin işte. :D
Maddy demiş ki:
öncelikle fotoğraf ben de istiyorum :P ayrıca şöyle bişey var tipin kötü bile olsa giyim ile ve sana yakışan saç stiliyle toparlayabilirsin daha sonra mesela güzel bi saat vs aksesuar ile olayı tamamlarsın asosyal olma kısmına gelince kaç yaşındasın bilmiyorum ama mutlaka vardır 3-5 arkadaşın onlarla çıkın dolaşın sinema kafe vs yerlere gidin mesela gidin bowling oynayın bunları yaptıkça zamanla kendine güvenin gelir :)
umarım deniyecem bu akşam benim dönüm noktam olmalı :D yarın iş günü hep rutin monoton bir fark olmayacak hemen ama düşünce yapım değişecek sonuçta :D

Lemonade demiş ki:
Dostum bunu oku moralin yerine gelir belki :)

Adam çözmüş makara:
http://eksisozluk.com/manitacilik-101--3841692
hocam yarın iş günü manitacık101 i hemen okuyacam geldikten sonra :D tşekekür ediyorum zahmet ettiğin için çok sağol :)

Evet soyunuk capslerim ; arkadaşlar kötü yorum yapmaktan sakınmayın :D
Kameraya mal bakışım

Laz burnum

Suratımı soktuğum berbat hal
Evet yorum yapan olursa yarın okurum :D beyler işte böyle yani. Hiç bir kızın beni sevmemesini anlayaiblirsiniz umarım bunlardan sonra.

Takımı
Besiktas
Teen wolftaki isaace benziyorsun azcık kendine bakarsan cidden iş çıkar olm bak fotoğraflara falan

Bu mesaj frityus rumuzlu uyeden alinti yapildi
frityus demiş ki:
Teen wolftaki isaace benziyorsun azcık kendine bakarsan cidden iş çıkar olm bak fotoğraflara falan
Aynen lan fena benziyorsun Isaac'e makara:

Bu mesaj frityus rumuzlu uyeden alinti yapildi
frityus demiş ki:
Bende tamda bunu yazıcaktım :mrgreen: ulan adam tipsizim diye konu açtı bizden tipli çıktı hay Allah bendemi tipsizim diye konu açsam bilemedim ki şimdi :think:

ps: ama ilk o saatten kurtulacaksın :mrgreen:

Iseac kim bilmiyodum öğrendim. Evet benziyosun gerçekten :D

Benden tipli değilsin summer3: Ne yapayım yani bu yaftadan kurtulmak için acilen bi kızlamı çıkayım :D

Sen mi tipsizsin? Fotoğraflar hiç öyle demiyor. Sen boşversene o kızı aptallığı kendisi yapmış, ergen tripleri bırak çolukla çocukla uğraşma.

Gerçekten asosyal olduğun için böyle düşünüyorsun, biraz değiştir kendini hayatındaki değişiklikleride fark edeceksin bak gör.

Takımı
Besiktas
İsaacin saçlarda yakışır bro yanlar hafif kısa orta ona oranla uzun hafif sağ arkaya doğru attınmı okey

Bu mesaj TanerUNER rumuzlu uyeden alinti yapildi
TanerUNER demiş ki:
yanındaki arkadaşın açması lazımdı bu konuyu
WTH
ohcoasuhduahduıheısad :D SA:DA :twisted: :twisted:

Abi isaac'a hiç benzetemedim ama kendimi değiştirmeyi deniyecem :) Teşekkür ediyorum olumlu yorumlarınız için beyler :) İyi ki dert döktüm diyorum onlarca kez kendi kendime . Onlarca kez teşekkür ederim harfiyen uygulayacam dediklerinizi :)

Kardeşim senin yaşadığın durumu bende bir kaç sene önce düşünüyordum. Lenneth'in dediği gibi kızlara kendini beğendirmek için bişey yapma doğal ve kendin gibi ol ben öyle yapmaya başladım ve bunun etkisini gördüm. Ve ayrıca hiç de tipsiz gayet yakışıklı bir arkadaşımızsın. sende benim gibi yeşil gözlü sarışın birisin saç rengimiz bile benziyor diyebilirim.Kız seni kaybetmekle hata yapmış. Saat konusuda bencede o saati kullanma.

TanerUNER demiş ki:
Katılıyorum o arkadaşın açması gerekirdi bu konuyu :mrgreen:

Hacım öncelikle kızlar her bir boka ağlar. 1 sene çıktığım kız 21 aralıkta kıyamet lafları olduğunda tekrar çıktım 1 hafta sonra ayrıldık eski zülkif değilmişim. Kız dün kardeşini gönderip numaramı istedi aradım konustuk ağladı. Yani kızlar herşeye ağlar. Sana kuyruk sallayıp başkasına giden kızlara da sakın eyvallah deme gönder gitsin. Tipsizim diye birşey yok yukarda arkadaşların da dediği gibi düzgün giyinirsen aksesuarlarla tamamlarsan kendini hiçbirşey kalmaz. Bir de paylaştığın fotoğraflara baktım hakkaten giyimini acilen değiştirmen lazım. LC'ye gidip bi kot pantolon al sarı-mavi-kırmızı. Üstüne de Sarı alırsan kırmızı t-shirt mavi alırsan beyaz üstüne gider :D Altına da converse'ini çektin mi var yaa. Bu kadar basit yani şık olmak ha bir de defacto'dan saat alabilirsin 24 liraya :D
Bundan 2 ay öncesine kadar inan kimseyle konusmuyordum sms yapasım bile gelmiyordu. Gelince hepsi bir geliyor gidince de hepsi birden gidiyo :D Şuan 4 kızla birden konuşuyorum. Birinin fotoğrafını göndersem hadi canım bu kızla mı konusuyorsun dersin. Dün gece 5 saat konuştuk kızla saat 12'den sabah 5e kadar hala uyumadım :D İsteyen olursa paylaşabilirim <3
ps:Bu arada hep sarışın olmak istemişimdir :D

Bu arada tip önemli diyen arkadaşlar hem haklısınız hem de çok haksızsınız.
-Ya yakışıklı olucan, ya paran olucak, ya da ağzın :D

Şimdi karrşiim doğal ol kendin ol diyorsun da o iş yaş ben sana söyleyeyim. Bu adam odun gibi durursa ağzını açmazsa , dikkat çekmezse bu adama hiç bir kız yan gözle bakmaz. O bakımdan geçiniz onu. Ki sanırım böylesin. Çünkü aksi bi durumda olmuş olsan bu konu buraya açılmamış olurdu. Kendini değiştireceksin işte. Cafeye gittiğinde put gibi durmayacaksın. İstediği kadar giyinsin eğer böyle devam edecekse hiç bir cacık olamaz. Fark ettireceksin kendini. O bakımdan doğal olmayacaksın. Bir süre sonra göreceksin ki o halin doğal halin oluvermiş :wink1:.

Ps: Pmde attım :)

HollowDalton demiş ki:
Kardeşim senin yaşadığın durumu bende bir kaç sene önce düşünüyordum. Lenneth'in dediği gibi kızlara kendini beğendirmek için bişey yapma doğal ve kendin gibi ol ben öyle yapmaya başladım ve bunun etkisini gördüm. Ve ayrıca hiç de tipsiz gayet yakışıklı bir arkadaşımızsın. sende benim gibi yeşil gözlü sarışın birisin saç rengimiz bile benziyor diyebilirim.Kız seni kaybetmekle hata yapmış. Saat konusuda bencede o saati kullanma.

TanerUNER demiş ki:
Katılıyorum o arkadaşın açması gerekirdi bu konuyu :mrgreen:
O Saati ilk maaşımla almıştım hocam ilk kazandığım parayla :D . teşekkür ettim hocam

AngeLicMoon demiş ki:
Hacım öncelikle kızlar her bir boka ağlar. 1 sene çıktığım kız 21 aralıkta kıyamet lafları olduğunda tekrar çıktım 1 hafta sonra ayrıldık eski zülkif değilmişim. Kız dün kardeşini gönderip numaramı istedi aradım konustuk ağladı. Yani kızlar herşeye ağlar. Sana kuyruk sallayıp başkasına giden kızlara da sakın eyvallah deme gönder gitsin. Tipsizim diye birşey yok yukarda arkadaşların da dediği gibi düzgün giyinirsen aksesuarlarla tamamlarsan kendini hiçbirşey kalmaz. Bir de paylaştığın fotoğraflara baktım hakkaten giyimini acilen değiştirmen lazım. LC'ye gidip bi kot pantolon al sarı-mavi-kırmızı. Üstüne de Sarı alırsan kırmızı t-shirt mavi alırsan beyaz üstüne gider :D Altına da converse'ini çektin mi var yaa. Bu kadar basit yani şık olmak ha bir de defacto'dan saat alabilirsin 24 liraya :D
Bundan 2 ay öncesine kadar inan kimseyle konusmuyordum sms yapasım bile gelmiyordu. Gelince hepsi bir geliyor gidince de hepsi birden gidiyo :D Şuan 4 kızla birden konuşuyorum. Birinin fotoğrafını göndersem hadi canım bu kızla mı konusuyorsun dersin. Dün gece 5 saat konuştuk kızla saat 12'den sabah 5e kadar hala uyumadım :D İsteyen olursa paylaşabilirim <3
ps:Bu arada hep sarışın olmak istemişimdir :D
aoısdjaosıjdıas giyime hiç önem vermiyorum gerçekten . Tamam ilk işim gidip söylediğin tipte kıyafetler almak olacak. Saate neden bukadar taktınız bee o CASIO abi yaaaani :P :twisted:

CherryBrandy demiş ki:
Şimdi karrşiim doğal ol kendin ol diyorsun da o iş yaş ben sana söyleyeyim. Bu adam odun gibi durursa ağzını açmazsa , dikkat çekmezse bu adama hiç bir kız yan gözle bakmaz. O bakımdan geçiniz onu. Ki sanırım böylesin. Çünkü aksi bi durumda olmuş olsan bu konu buraya açılmamış olurdu. Kendini değiştireceksin işte. Cafeye gittiğinde put gibi durmayacaksın. İstediği kadar giyinsin eğer böyle devam edecekse hiç bir cacık olamaz. Fark ettireceksin kendini. O bakımdan doğal olmayacaksın. Bir süre sonra göreceksin ki o halin doğal halin oluvermiş :wink1:.

Ps: Pmde attım :)
evet ben biraz odunum bro. Sanırım yontulmaya ihtiyacım var . Kendimi bu kelimelerle yontacam :) Change hard but i'll try it :D evet ingilizce de koyduk araya. teşekkür ettim hocam.

frityus demiş ki:
Angelic kanka ben kızı merak ettim yollayıver :D
:twisted: :twisted: :twisted:

forumun en tipsizi benim bir kere arkadaş, sen niye üzerine alıyorsun bu ünvanı ! ayrıca fırat'ın dediği kadar var yani isaac'e benzemede..
olayın aslı şu abi, ilgi çekici ses tonu ile ağzın laf yapıcak. başka bir espirisi yok. azıcıkta arkadaş ortamında kendini hissettireceksin. yani bak benim aklımda ki de şurada ki çocuk dediğinde parmağı ile göstermesine gerek kalmayacak.

ahanda tipsiz ben;

sağda ki sen misin diye ilk espiri yapana kafa atarım :D cool2:

ASILANI VURURUM !
Şimdilik kızın 3 sene önceki çıktığım hallerini paylaşıcam. Yarın ya da bu akşam buluşunca hafıza kartı vercek yeni görüntüleri de eklerim buraya <3 [BEYAZLI] <3

Bu da benim bilmiyorum tipli miyim değil miyim
Bu mesaj AngeLicMoon rumuzlu uyeden alinti yapildi
AngeLicMoon demiş ki:
Topculuk, Kayak(Erciyes), Ev :)
(S4 League atarken)

Erciyeste Kayarken :) @Teleferik
Lider Teras Cafe Kızlarla :)

Yukarı Alt