muratko193

Öğretiyorum
Tan Kardesim Bırak Urasma Onlar Seviyelerini Belli Etti Bunlarla Urasırsan Vakit Kaybedersin suyun yuzune cıkmayı cok iyi biliyo bunlar Wink

kahpehayat demiş ki:
işte delikanlılar bunlar!wild_dragon ve bloody_shark bütün hepmizi çağırdı ama biz insaflıydık sadece ben __KRALLLLL_ _DeviL__ Gladiator_ gittik herifler kava tuttu bizde gittik ilk başlarda yattıkları için baya bi safe zoneden çıkamadılr yattıkları zaman snow shıedlerinn dolmasını beklediler işre keskin sirke küpüne zarardır baktılar içerden çıkamıyolar _NiKoTiN_ i çağırdılar bizi buzladı onlarda kesmeye çalıştı ama nafile baktılar yine çıkamıolar red_dragonu çağırdılar oda meftah oldu baktılar oda olmadı The_revagne die bi herif geldi ee artık size kalsın hani wild_dragon ve bloody_shark hepimize bedeldi hani ben ve tayfamı karşına bekliodun ulan sana tek atıom insafsız utan be utan neyse dersinizi aldınız artık kiminle dans etiğini öğrenmişsindir..
4ever _CRiTiCaL_
-Resim Silinmiş.
wild seni kesmek çok zevkliydi öfkeyle kalkan zararla oturur 77 73 lvl adama yatıon yazıklar olsun sana nooß hmm headbang2ft9
-Resim Silinmiş.
bloody seni kesmek ayrı bi zevkti tek makas headbang2ft9
işte wild dragon ve bloody_shark ın hazim sonu headbang2ft9
yorum sizin 2 kişi gelceklerdiler 5 kişi oldular tek kelime nooß sunuz!!
_CRiTiCaL_ 4ever _CRiTiCaL_4Life
hepinizi seviorum bb mucX

kardeşim bence senin 4ever _cRiTiCaL_ diil 4ever hercules
çünkü sizin guildinizdeki memberlardan başka member getirionuz yenincede 4 ever critical diosunjuz anlamadım gitti ya Confused Rolling Eyes

he sözüm bu resimlere deil burada yenmişiniz ama diğer maçalrda felan

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
baho1992 demiş ki:
kahpehayat demiş ki:
işte delikanlılar bunlar!wild_dragon ve bloody_shark bütün hepmizi çağırdı ama biz insaflıydık sadece ben __KRALLLLL_ _DeviL__ Gladiator_ gittik herifler kava tuttu bizde gittik ilk başlarda yattıkları için baya bi safe zoneden çıkamadılr yattıkları zaman snow shıedlerinn dolmasını beklediler işre keskin sirke küpüne zarardır baktılar içerden çıkamıyolar _NiKoTiN_ i çağırdılar bizi buzladı onlarda kesmeye çalıştı ama nafile baktılar yine çıkamıolar red_dragonu çağırdılar oda meftah oldu baktılar oda olmadı The_revagne die bi herif geldi ee artık size kalsın hani wild_dragon ve bloody_shark hepimize bedeldi hani ben ve tayfamı karşına bekliodun ulan sana tek atıom insafsız utan be utan neyse dersinizi aldınız artık kiminle dans etiğini öğrenmişsindir..
4ever _CRiTiCaL_
-Resim Silinmiş.
wild seni kesmek çok zevkliydi öfkeyle kalkan zararla oturur 77 73 lvl adama yatıon yazıklar olsun sana nooß hmm headbang2ft9
-Resim Silinmiş.
bloody seni kesmek ayrı bi zevkti tek makas headbang2ft9
işte wild dragon ve bloody_shark ın hazim sonu headbang2ft9
yorum sizin 2 kişi gelceklerdiler 5 kişi oldular tek kelime nooß sunuz!!
_CRiTiCaL_ 4ever _CRiTiCaL_4Life
hepinizi seviorum bb mucX

kardeşim bence senin 4ever _cRiTiCaL_ diil 4ever hercules
çünkü sizin guildinizdeki memberlardan başka member getirionuz yenincede 4 ever critical diosunjuz anlamadım gitti ya Confused Rolling Eyes

he sözüm bu resimlere deil burada yenmişiniz ama diğer maçalrda felan
b ence onu sen darkBORN e söle

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
wild_dragon adm gibi söle işte eziğim bn yattım diye kahpehayat bndn güçlü itiraf ediorm de ss ortada herşey ortada daha neyi bahane ediosun :lol:

Cengiz_Han
80lwl full str glavie

tan

rank8
muratko193 demiş ki:
Tan Kardesim Bırak Urasma Onlar Seviyelerini Belli Etti Bunlarla Urasırsan Vakit Kaybedersin suyun yuzune cıkmayı cok iyi biliyo bunlar Wink
Ok Onlar Kendilerince Eglensinler Sonra Kendi Adamlarıyla Çıksın Karşımıza Ondan Sonra Konuşsun extraokk

tan

rank8
kelleci demiş ki:
wild_dragon adm gibi söle işte eziğim bn yattım diye kahpehayat bndn güçlü itiraf ediorm de ss ortada herşey ortada daha neyi bahane ediosun :lol:

Cengiz_Han
80lwl full str glavie
Sen Kimsin Ki Bu Olaylara Katılıyon Orda Cengiz_Han Yazmışsında Acaba Gerçek Cengiz_Han mısın bi Bilsem Senide Biliyoz Cengiz_Han BLooDy_ShArk arena da Küfür Ettigini Adama Sana Yeminler Etsede Sen yinede Profes si Onun Soydugunu Söledin ama BLooDy_ShArk sana Tek Sözüyle Susuturdu Bunu Bil Dikkatli OL Kimsenin Canını Yakmak İstemeyiz ama Bunları Sen İstiyon !!!!!! extraokk

tan

rank8
kelleci demiş ki:

Cengiz_Han
80lwl full str glavie
ü
He Bu Arada KARTAL da Oturdugunu Duydum Bizde KUrFAlı danız Bi Ara Çok İstersen Buluşalım Konuşalım Yüzyüze Yani !!!! extraokk

Yukarı Alt