işte delikanlılar bunlar!wild_dragon ve bloody_shark bütün hepmizi çağırdı ama biz insaflıydık sadece ben __KRALLLLL_ _DeviL__ Gladiator_ gittik herifler kava tuttu bizde gittik ilk başlarda yattıkları için baya bi safe zoneden çıkamadılr yattıkları zaman snow shıedlerinn dolmasını beklediler işre keskin sirke küpüne zarardır baktılar içerden çıkamıyolar _NiKoTiN_ i çağırdılar bizi buzladı onlarda kesmeye çalıştı ama nafile baktılar yine çıkamıolar red_dragonu çağırdılar oda meftah oldu baktılar oda olmadı The_revagne die bi herif geldi ee artık size kalsın hani wild_dragon ve bloody_shark hepimize bedeldi hani ben ve tayfamı karşına bekliodun ulan sana tek atıom insafsız utan be utan neyse dersinizi aldınız artık kiminle dans etiğini öğrenmişsindir..
4ever _CRiTiCaL_
-Resim Silinmiş.
wild seni kesmek çok zevkliydi öfkeyle kalkan zararla oturur 77 73 lvl adama yatıon yazıklar olsun sana nooß hmm headbang2ft9
-Resim Silinmiş.
bloody seni kesmek ayrı bi zevkti tek makas headbang2ft9
işte wild dragon ve bloody_shark ın hazim sonu headbang2ft9
yorum sizin 2 kişi gelceklerdiler 5 kişi oldular tek kelime nooß sunuz!!
_CRiTiCaL_ 4ever _CRiTiCaL_4Life
hepinizi seviorum bb mucX

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
slm ben __KRALLLLL__
eet cano haklısın 2 kişi dediler bi baktım cogalıolar amip gibi pis mahluklar :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

2 gun kaldı beklıyoruz sızı de ben sızı tek kac kere kestım onları nıye koymuyosun sen benı 1 2 kere kestın neyse guıld warda her sey bellı olucak o zamn gorucem sızı

ben burdan dıyorum Guıdl war yemedı cape war dedınzı ok dedık 3 gun sonra war dedınzı ona ok dedım hadı bkalım 2 gun kaldı persembe gunu saat 22-23 arası guıld war yapcıaz o zmanda boyle olun ok ozzaman da warın sonucu koyum buraya !!!

WiId_DRAGON demiş ki:
2 gun kaldı beklıyoruz sızı de ben sızı tek kac kere kestım onları nıye koymuyosun sen benı 1 2 kere kestın neyse guıld warda her sey bellı olucak o zamn gorucem sızı

ben burdan dıyorum Guıdl war yemedı cape war dedınzı ok dedık 3 gun sonra war dedınzı ona ok dedım hadı bkalım 2 gun kaldı persembe gunu saat 22-23 arası guıld war yapcıaz o zmanda boyle olun ok ozzaman da warın sonucu koyum buraya !!!
zuhaahah delikanlıya bak hehehe serverı ömı toplucan lem delikanlı :lolmuch:

salo wild ben ceaz yedim ondan cape yaptık yoksa senden korkan senin gibi olsun papucumun intcisi bozuk cahr la beni kesecek :mrgreen: :mrgreen: ulan bide npc mallarıyla savasıom
son takımı giyince bana en faazlavuracagın rakam 5 k bende olcak 20 k sabaha kadar vurusun ben uyanınca seni keserrimmm
:mrgreen: :mrgreen: headbang2ft9
_CRiTiCaL_

__KRALLLLL__ demiş ki:
salo wild ben ceaz yedim ondan cape yaptık yoksa senden korkan senin gibi olsun papucumun intcisi bozuk cahr la beni kesecek :mrgreen: :mrgreen: ulan bide npc mallarıyla savasıom
son takımı giyince bana en faazlavuracagın rakam 5 k bende olcak 20 k sabaha kadar vurusun ben uyanınca seni keserrimmm
:mrgreen: :mrgreen: headbang2ft9
_CRiTiCaL_
kanka eziklerle uğrasma yha delikanlı bunlar muhhaha

ulan sız ne adı bı adamsınzı lan sız ne serefsız bı adamsıznı sızın ben te
olm sızın te kıza kesın 30 kasım cumartesı saat 21-22 de Guıld warda gorucem o delıkanlı bılmem nerlerınzı

tan

rank8
kahpehayat demiş ki:
işte delikanlılar bunlar!wild_dragon ve bloody_shark bütün hepmizi çağırdı ama biz insaflıydık sadece ben __KRALLLLL_ _DeviL__ Gladiator_ gittik herifler kava tuttu bizde gittik ilk başlarda yattıkları için baya bi safe zoneden çıkamadılr yattıkları zaman snow shıedlerinn dolmasını beklediler işre keskin sirke küpüne zarardır baktılar içerden çıkamıyolar _NiKoTiN_ i çağırdılar bizi buzladı onlarda kesmeye çalıştı ama nafile baktılar yine çıkamıolar red_dragonu çağırdılar oda meftah oldu baktılar oda olmadı The_revagne die bi herif geldi ee artık size kalsın hani wild_dragon ve bloody_shark hepimize bedeldi hani ben ve tayfamı karşına bekliodun ulan sana tek atıom insafsız utan be utan neyse dersinizi aldınız artık kiminle dans etiğini öğrenmişsindir..
4ever _CRiTiCaL_
-Resim Silinmiş.
wild seni kesmek çok zevkliydi öfkeyle kalkan zararla oturur 77 73 lvl adama yatıon yazıklar olsun sana nooß hmm headbang2ft9
-Resim Silinmiş.
bloody seni kesmek ayrı bi zevkti tek makas headbang2ft9
işte wild dragon ve bloody_shark ın hazim sonu headbang2ft9
yorum sizin 2 kişi gelceklerdiler 5 kişi oldular tek kelime nooß sunuz!!
_CRiTiCaL_ 4ever _CRiTiCaL_4Life
hepinizi seviorum bb mucX
kahpehayat Sana KRALLLL DeWiL Gladitore 4 ünüze Dedim Ben Tek Çıkıcam Siz 4 ünüz ama Bi baktım Oyundan Hemen Çıkmışsın he Bu arada Yatmadım Degil yattım ama sende Gördün ne Pil vardı Dondum kaldım nede HP Ayarı Yüksekti HP ayarı 50 Pot Large ve Donmuş Bi Şekilde Sen 73 KRALLLL 73 Devil 68 ve Gladitor 58 daldınız Benim Yapacagım Bişey Yok ama Bişey Kanıtlama Çalışıyosan tek Gelicem sen krall devıl bıd gladyator 4ünüzle Aynı Anda pwp ve Video Çekicem Benim Son Sözüm bu extraokk Burdan Asalakca Yazılarını Kes Erkekligini Görec

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

tan

rank8
Burdan Asalakca Yazılarını Kes Erkekligini Görecez Adamlara Pm Atıyon pm Attıgın Kişilerde Bana Pm Atıyo :Haberin Olsun Benim Karşıma Ark Çıkartmaya Çalışıyon Haberin Olsun Nafile Sen en İyisi Şu 2 Günde İngilizceyi Sök Yabancılardan Yardım Alırsın :)
Biz Sana Dedik Erkekçe Bi War Sen Korkak Gibi Davrandın Yine Başladın Millete Pm Atmaya Dikkatli ol Pm Attıgın Kişiler Senin Degil Bizim Yanımızda Olabir :)

tan

rank8
Ben Senin Gibi Kimsenin anasına bacısına laf Atmıyorum Adam Akıllı Konuşuyorum Bana Küfür Bil Gelse eden Kişi İle Güzelce Konuşup Olayı Çözüyorum Senin Gibi Milletin anasına bacısına Sövmüyorum O Yüzden Ben Sevilen Sen İse Sevilmiyen bi Kişi Olarak Yaşıyon

ADAM OLUN !!!!!!!

KÜFÜRLE HİÇ BİŞEY ÇÖZÜLMEZ !!

!!!!!!!!!!!!!!!

extraokk

tan

rank8
kahpehayat demiş ki:
WiId_DRAGON demiş ki:

sana Tek Kelimeyle Gülüyom Kardeşim Biz Kimseyi Daha Cagırmadık war İçin Çagırmıyacazda Siz ama Boşdurmuyonuz bu bi Kesin Artık Kimlere ne Yalan Söliyipde Kendi Tarafınıza Çekiyonuz Orayı Bilmem ama Sana Şunu Söylüyorum War saatine ladar saf Kadro İle Olucaz Sizin Kadronuzuda Biliyoz Başka Birini Gördükmü Bak O zaman Karşına Dikkatli !!!

tan demiş ki:
Ben Senin Gibi Kimsenin anasına bacısına laf Atmıyorum Adam Akıllı Konuşuyorum Bana Küfür Bil Gelse eden Kişi İle Güzelce Konuşup Olayı Çözüyorum Senin Gibi Milletin anasına bacısına Sövmüyorum O Yüzden Ben Sevilen Sen İse Sevilmiyen bi Kişi Olarak Yaşıyon

ADAM OLUN !!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!

extraokk

Ben senin anana yada bacına küfür eddimmi hiç eddiysem kanıtla senden özür dileyim... Ama ben etmedigimden eminim... Benimde anam bacım var...(ama damarıma basılmassa)

tan demiş ki:
kahpehayat demiş ki:
WiId_DRAGON demiş ki:

sana Tek Kelimeyle Gülüyom Kardeşim Biz Kimseyi Daha Cagırmadık war İçin Çagırmıyacazda Siz ama Boşdurmuyonuz bu bi Kesin Artık Kimlere ne Yalan Söliyipde Kendi Tarafınıza Çekiyonuz Orayı Bilmem ama Sana Şunu Söylüyorum War saatine ladar saf Kadro İle Olucaz Sizin Kadronuzuda Biliyoz Başka Birini Gördükmü Bak O zaman Karşına Dikkatli !!!
tmm görürüz..

tan

rank8
kahpehayat demiş ki:
tan demiş ki:

ADAM OLUN !!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!

extraokk

Ben senin anana yada bacına küfür eddimmi hiç eddiysem kanıtla senden özür dileyim... Ama ben etmedigimden eminim... Benimde anam bacım var...(ama damarıma basılmassa)
Kanıtla Diyosunda Ben Senin yada ark Yazdıgı Salakca Şeylerin Resmini Çekipye Koz Olarak Kullanmam ama Bundan Sonra Çekicem extraokk

Yukarı Alt