Spa

rank8
Daum

Süper Lig'de 9. hafta maçında Gaziantepspor'a 94. dakikada yediği golle mağlup olan Fenerbahçe'de teknik direktör Christoph Daum, karşılaşma ardından bir basın toplantısı düzenledi.

"Maç içerisinde futbolcularıma ulaşamadım. İlk gole kadar çok net pozisyon vermedik. Boş alanları iyi kullanamadık. Bunları başarsaydık galip gelebilirdik.
Maç içerisinde futbolcularıma ulaşmakta zorluk çektim. Ben ilk olarak hatayı kendimde ararım. Bu mağlubiyetten özellikle ben ders alacağım.
Andre Santos'u oyuna alarak ilerde daha aktif olmak istedik ama yapamadık" dedi.

Takımı
Besiktas
Bence Fenerbahçe Maçının Tek Sorumlusu Bekir'di.Bekirle Çok Muhteşem Bir Pozisyonu Kaçırdılar Son Dakikalarda.Orta Yapamadı.Sonra 90+4 De Olan Freekick ide Bekir Yaptı.Ama Biz Mutluyuz ^^ Hamsi Tava FTW 8)

Spa

rank8
Sen korkak kadro çıkartısan olacağı budur doğal karşıladım zaten kadroyu gördüğümde maçın gideceğini anlamıştım. Daum oyunu okuyamıyor bunu anladım boşu boşuna getirdiler bu adamı. Sezonun ilk 2 maçı ve Geçen hafta oynanan maç dışında Fenerbahçe'yi sahada göremedim. Göremeyeceğizde gazetelere Özer çok iyi çok hırslı gibi kelimeler sarf ediyorsun idmanın en iyisi diyorsun ama gel görki son 3 dk adamı oyuna alıyorsun. Bu adamdan hoca olmaz Ver yolu geçir takımın başına Aykut Kocaman'ı seyret Fenerbahçeyi ozaman ^^

Spyware. demiş ki:
rijkaard 4 4lük bi hocamı görüoruz sizin rijkaardıda 2-0 oluo maç adam taktiği değiştirmio noldu 2-0dan 2-2 oldu sonra çevirdiniz ve ona rağmen birtane daha attı tanzon nasıl attı kontradan peh gelipte buraya rijkaard deme

Yukarı Alt