Windy

Black Rain demiş ki:
Puhahahahhaha cok yaratıcısınız ya :P
selami soyledinmi sen :mrgreen: :twisted:

Night Blue demiş ki:
benim içinde sıkılarak geçicekti..dün kayıt oldum girdim sınıfa hop bi hatun aldı çantasını hemen sıradan yer verdi bana hatunla bi muahbbettir gidio hiç canım sıkılmıo zaten dershaneye damsız girenleri dövüolar diye biliorum ^^
gidip yaptigim 2 sey var 1. si her ders uyumak,2.si kacmak. bu sene gitmeme karari aldim 8)

Gidin hademeyle sohbet edin derdini sorun diyin dershane muduru az para veriyor demi cimri ya bu falan die :D arkanıza lın adamı Furkan abi :D

Cynosure demiş ki:
kızlara bakın iyi geliyo oda bakarsa laf atın...
al işte tipik 6s taraftarı ona buna laf atmak üstünüze yok ^^ şaka bi yana öyle şeyler kolay olmuoyr hatunla arayı yapıyorsun ertesi tenefüs bi bakıosun biriyle geziyor yok mesajlaşmalar filan kıllanıosun zaten kimi görsem takmış kızı koluna biz sap gibi ama daha yeniyim 2 güne hoplatırım dershaneyi :P :dance:

Absence

Sen bana pm atsana hacim en guzel fikirler benden cikar
=Panoda sinav sonuclarimi var indirin onlari iddaa bulteni koyun
=Ders ortasinda ask i memnu ve bilimum Turk dizilerinden muhabbet acin ozellikle kadin hocalarin dersinde
=Bos sinif bulursaniz hemen dalin sandalyeleri karalayin isiklari acin klima varsa kirin dokun
=Pencere kollarini sokun asagiya atin
=Yola bakan siniftaysaniz asagiya tukurun
=Su icin bolbol su siselerini sıkın kapagını birden çevirince patlar ders ortasında deneyin
-Rakip dershanelerin yayınlarından bir test alıp hocaya çözdürün

Hepsi denenmiştir
gerekirse daha fikirlerim var ben maça kaçıyorum

Mopneet

Black Rain demiş ki:
Şuanda dershanedeyiz canımız sıkılıyor, yokmu eğlenceli fikri olanlar. :P :P :P

Black Rain - Larxene - Ece - ComeFromHell

:P
Hacım benide ekle oraya. :detective: Tatildeyiz bir de. :rolleyes1: Fikirler açığız. :curtain:

Mopneet

Absence demiş ki:
=Ders ortasinda ask i memnu ve bilimum Turk dizilerinden muhabbet acin ozellikle kadin hocalarin dersinde
=Bos sinif bulursaniz hemen dalin sandalyeleri karalayin isiklari acin klima varsa kirin dokun
=Su icin bolbol su siselerini sıkın kapagını birden çevirince patlar ders ortasında deneyin

Hepsi denenmiştir
Hacim sende cok acimasiz ciktin ya. Pencere, klima kirin falan. :twisted: :lol:

Larxene

Öğreniyorum
Fikirler çok yaratıcı denemek istediklerim çıktı. Malesef sınıf yola bakmıyor :D

Absence demiş ki:

Hepsi denenmiştir

Sence doğru bir davranışmı bunlar ?

Night Blue demiş ki:
Cynosure demiş ki:
kızlara bakın iyi geliyo oda bakarsa laf atın...
al işte tipik 6s taraftarı ona buna laf atmak üstünüze yok ^^ şaka bi yana öyle şeyler kolay olmuoyr hatunla arayı yapıyorsun ertesi tenefüs bi bakıosun biriyle geziyor yok mesajlaşmalar filan kıllanıosun zaten kimi görsem takmış kızı koluna biz sap gibi ama daha yeniyim 2 güne hoplatırım dershaneyi :P :dance:
hakısın sağı solu belli olmuyo bu kız milletinin bazen yalanırlar bazende tanımazlar :beer:

Uçak yapıp aşağıya atın :D Bi şişe bulup çöpe basket atın ^^

Xplosive

Bilgiliyim
Yapılabilecek en güzel şey amerikan filmlerini aratmayacak tarzda bir kaçış planı düzenlemek ve bunu uygulamaya geçirdikten sonra orda burda serserice dolaşmak. Sonra bişey olmamış gibi dersaneden çantaları/kitapları alıp eve dönmek.

Yukarı Alt