EmmaW

frityus demiş ki:
feme git ilk olarak benim kuzenim anafene gidiyordu ama şimdi askeri liseyi kazandı , bununla alakası yok yani.
feme 1-2 arkadaşım gidiyor ve çok güzel bir programla ilgileniyorlar ( not: Edirneliyim orasını bilemem) bende 1-2 kez görmek için gittim eyer sen istemez isen kimse sana zorla namaz falan kıldıramaz sohbet ettiremez isteğine bağlı bir şey bence FEM
bro kesin biliyorum fem anafen vs. bu dersaneleri almıyorlar harp okuluna ama bazen şey yapıyorlarmış bilerek eğer öğrenci harp okulu falan isterse mesela senin ismin ahmet kıllı diyelim senin kaydını mehmet kılsız diye kaydediyor sen hiç dersaneye gitmemiş gibi gözüküyorsun

Absence

EmmaW. demiş ki:
frityus demiş ki:
feme git ilk olarak benim kuzenim anafene gidiyordu ama şimdi askeri liseyi kazandı , bununla alakası yok yani.
feme 1-2 arkadaşım gidiyor ve çok güzel bir programla ilgileniyorlar ( not: Edirneliyim orasını bilemem) bende 1-2 kez görmek için gittim eyer sen istemez isen kimse sana zorla namaz falan kıldıramaz sohbet ettiremez isteğine bağlı bir şey bence FEM
bro kesin biliyorum fem anafen vs. bu dersaneleri almıyorlar harp okuluna ama bazen şey yapıyorlarmış bilerek eğer öğrenci harp okulu falan isterse mesela senin ismin ahmet kıllı diyelim senin kaydını mehmet kılsız diye kaydediyor sen hiç dersaneye gitmemiş gibi gözüküyorsun
Kesin biliyorsunda buyur seni mi almadılar okadar kesin biliyorsun yani tamam olabilir adamın evine kadar gelip soruşturuyorlarda bu kadar kesin konuşmayın

Ayriyeten dün baya bişiler yazdım pm den göndericektim site gitti o ara benim yazdıklarım da gitti hiçbir ayrımcılık vs yapmıyorlar yaz günü kabanla gelen başı örtülülerde var süper mini şortla gelen arkadaşlarımda var (kız :mrgreen: ) rehber öğretmenleri branş öğretmenleri oluyor misal mat2 öğretmenimiz bizim rehber öğretmenimiz herkesle tek tek ilgilenirler lakin final fen bilimleri bizim gibi dershaneleride biliyorum ara sınıflara hiç bakmıyorlar sinir oldum geçen sene finaldeydim o yüzden bıraktım sen bu sene fem i düşün olmadı seneye istediğine git ama bu sene ilgilenmelerini istiyorsan fem yani
öyle oraya buraya çağırıp beynini yıkarlar diye korkuyorsan :P ki ben dahil herkes ondan korkuyorda gitmiyor çağırdıkları oluyormuş sen gitmezsen uğraşmıyorlarmış 4 senedir ordaki adamlarla konuştum anlattılar herşeyini ha yurdunda kalan arkadaşlarım var mecburiyetten uzaktan geliyorlar onların içkisi sigarası herşeyi varda orda yapamıyorlar içkiyi :mrgreen: onun dışında yurtta sadece samanyolu tv açıkmış , dershanede zaman gazetesi bedava veriyorlar bi ara evet kağıtları gördüm aşağıda sinir oldum ama ucunda geleceğin var kimseyi bizden değilsin deyip kayırmacalık yapmıyorlar iyi hocalar var bazı hocalarla herşeyi konuşabiliyorsun adam hiçte öyle onlardan değil v.s v.s v.s
sen git dershanelere giden SAMİMİ arkadaşlarına sor hocalarının kalitesini ama sakın bazıları aşırı över para verip gittiği yeri onlara aldanma ordaki finalin fbm nin hocaları iyiyse onlarda çok kaliteli dershaneler yani

os1

olduser
Burada (Mersin) Final dershanesi 12.sınıfların üstüne çok düşüyor.Politikası öss de büyük bir başarı yakalamak.Fem ve Işık dershaneleri var Fetullah Gülenin dershaneleri burada başarıyı yakalamış dershaneler.Şu harp okulu olayını bende duydum ama inanmıyorum öyle birşey olduğuna.

EmmaW

bahsettiğim olay sadece sizin iyiliğiniz içindir sizi bilgilendirmek istememdir yok ben girmek istemiyorum derseniz yinede bu dersanelere gitmenizi tavsiye etmem nereye gittiği belli olmayan bir işe para yatırıyorsunuz(öğretimi iyi olur vs. ona bişey demiyorum sadece verdiğiniz paralar ne için kullanılıyor onu diyorum)

Avasin

kavram final ve atak-çaba(birey) var. kavram ve final bana kağıtda gönderdiler ancak bireyi seçtim... birey varsa birey güzeldir

Yukarı Alt