1. Reklam

1. joysro
      anafor
      anafor
      viki
      darkroad
      bosalan

Dershane seçimi hakkında yardım istiyorum.

1. eLempTRa

eLempTRa rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

Evet arkadaşlar ben bu sene lise 3 e geçtim vede dershaneye yazılıcam belki geç kaldım ginede ama sizce hangi dershaneye neden gitmeliyim benim aklımda bir şey yok sizce öğretim ve sınavlarda başarıya gore en iyisi hangisi hangisi daha okula ve sınavlara göre eğitim sunuyor vede hangisi daha çok başarı oranına sahip buna göre açıklarsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.

İyi bayramlar.

2. Schweppes

Schweppes rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

Eğer durumun iyiyse finale gitmeni öneririm eğer herhangibir tarikata açığım veya bunlardan etkilenmem dersen eğitim bakımdan eş değer olan Fem olabilir.Diğer dershanelerin hepsi fasafiso...

3. EmmaW

EmmaW  

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38

eğer çalışkansan Final dergisi dersanesine git ama unutma çalıkansan fdd nin özelliği çalışanın çok üstüne düşerler çalışmayanı pek takmazlar ama sağlam dersane

4. eLempTRa

eLempTRa rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

bizimkilerde öyle dedi feme gidersen ama etkilenmiyeceğine inanıyorsan ora olabilir dedi.
    Ps:Yorumun için sağol.

5. eLempTRa

eLempTRa rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

Çalışkanlıktan kastın derslerin iyi olmasıysa derslerim iyi fakat ders çalışma anlamında diyorsan okadar çok çalışmam.Ama istersem çalışabilirim.

6. EmmaW

EmmaW  

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38

fem , anafen'e gitmeni tavsiye etmem onların görüşünde değilsen
    ayrıca harp okullarını falan düşünüyorsan asla gitme o dersaneye gidenleri otomatik eliyorlar

7. eLempTRa

eLempTRa rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

O dershaneler şuan uzak bana bende istemiyorum.

8. EliteTurk

EliteTurk Aileden

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turist Rehberi

Final dershanesini öneririm Türkiyede ilk 1000 e giren kişilerin 315 i bu sene Final'den çıkmış diğer senelerden bahsetmek bile istemiyorum fakat Silkroad Online yede ara vermelisin iki tavşan yakalamak istiyen ikisinide kaçırır bro. :oldie:

Ps: Allah zihin açıklığı versin. :kalp: :muck:

9. eLempTRa

eLempTRa rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

Sağolasın zaten silkroadı bırakmak zorundayım biliyorum zor bir şey öncedende bırakmıştım arkadaşlarım için döndüm gene bırakabilirim.
    Ps:Yorumun icin sağol :D : :beer: :muck:

10. Absence

Absence  

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

Tarikattan aşırı dinciden nefret ederim ama feme gidiyorum neden dersen burda 3 büyük dershane var fen bilimleri merkezi final ve fem
    fen bilimleri merkezinde öğretmen kalmadı şuan iyi öğretmenler diğer dershanelere gitti
    finale gittim geçen sene orda ilgilenmediler son sınıf hariç üzerine düşmüyorlar çok sinir oldum feme geldim acayip bi ilgi var lakin sokulmayada çalışmadılar şuan için böyle giderse iyi arada çağırıyorlarmış işte abilerin evlerine v.s gitmem olur biter zaten tersledim geçen bi çocuğu :mrgreen:
    olay tamamen senin bulunduğun yere bağlı sakın onlar tarikatçı uzak durayım v.s gibi düşünme git oraya gidenlerle konuş ama tabi konuşucağın adam onlardan olmasın övmesin hep dershaneyi hocaları iyimi rehberliği nasıl v.s v.s yoksa burdaki a dershanesi iyidir ordaki b dershanesi bu semt işi

11. Schweppes

Schweppes rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

Önemli değil. :thumbsup:

12. frityus

frityus playboy

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Kargo genel müdürü

feme git ilk olarak benim kuzenim anafene gidiyordu ama şimdi askeri liseyi kazandı , bununla alakası yok yani.
    feme 1-2 arkadaşım gidiyor ve çok güzel bir programla ilgileniyorlar ( not: Edirneliyim orasını bilemem) bende 1-2 kez görmek için gittim eyer sen istemez isen kimse sana zorla namaz falan kıldıramaz sohbet ettiremez isteğine bağlı bir şey bence FEM

13. eLempTRa

eLempTRa rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

femle ilgili olan bütün düşüncelerim değişti aslında bu yorumundan sonra sonuçta 2 dershane öneriliyor fem final bu ikisi arasında seçim yapıcam bu dershanelere giden ark.larımla konuşmam dahada iyi olur bence.
    Ps:Yorum yapan herkeze çok teşekkürler.
    :beer:

14. eLempTRa

eLempTRa rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

Peki femde ole namaz kılmayana falan yapılan bir ayrım varmı?

15. frityus

frityus playboy

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Kargo genel müdürü

hayır .

16. Buura

Buura rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Neden kasıp feme gidiyorsun ki ?

Finale git adamlar her türlü imkan sunuyorlar önüne.

17. EliteTurk

EliteTurk Aileden

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turist Rehberi

Ben sana şunu diyim Final yada feme yada başka dershaneler bunların Türkiye başarı ortalaması önemli değil senin için karşı karşıya geliceğin hocanın diksiyonu konuları yorumlayabilme yeteneği bence eğer bir dershaneye gitmek istiyorsan öncelikle git kendi gözlerinle gör danış rehberlik servisinden yararlan hocalarla tanış nasıl elleri yüzleri düzgünmü daha sonra karar ver hatta ben zamanında şöyle yapmıştım dershaneler açıldıkdan 2 hafta sonra dershaneye kayıt olmuştum adamların derslerine girdim Arşimet dershanesi , Yorum dershanesi , Final dershanesi bu üç dershanenin derslerine girdim 2 hafta boyunca ortama baktım hangi hocalar bana iyi geldiyse not aldım kıyasladım etütlerde hangisi konuyu iyi derece bıkmadan anlıyana kadar anlatıyor onu anladım daha sonra seçimimi yaptım,benim tercihim Final olmuştu.. Bence sende benim denediğim gibi bi dene derim bro. :oldie: :kalp: :curtain:

18. eLempTRa

eLempTRa rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

Bende öyle bi denesem iyi olur aslında.

19. eLempTRa

eLempTRa rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

Ben en iyisi bu dershanelere giden arkadaşlarımla bu konuyu iyice oturup konuşayım onların söylediklerine göre karşılaştırayım sizin yorumlarınızıda katayım sonucu boylece ortaya çıkarmış olurum.

20. Schweppes

Schweppes rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

2 dershaneyede gitmiş biri olarak söylüyorum Fem e gittiğime üzülüyorum bunun aşırı dincilikle alakası yok gelin gidelim namaz kılalım deseler giderim fakat bunların yaptığı ayrı bişey herkesi kendileri gibi yapmak istiyorlar.Ve eğer istemeyerek gidersen dünyanın en iyi hocaları olsa bile hiçbirşey anlamazsın emin ol.