bidahaki sene dersaneye gitmeyi düşünüyorum 11.sınıf sayısal bölüm
Fem'e gitmek istiyorum fakat fiyatlar hakkında fikrim yok eger önceden gidip yazılanlar varsa fiyatları söylüyebilirmi ???

şimdiden herkeze teşekkürler. :roll:

EmmaW

fiyat hakkında bilgim yok ama fem'e gitmeni tavsiye etmem gideceksen fdd/seviye veya sınav dergisi dersanelerine gitmeni öneririm yada özel yeni açılan küçük dersanelerden daha çok ilgi ve etüt alma şansın var

fem e gidersen hacı hoca olur çıkarsın dershanede blonde hatunlardan geri kalırsın :P pi analitik - uğur - önder denemeni tavsiye ederim hatunları taşş olur genelde sanırım 21. sevgilim önder dershanesindendi ve hala unutamam asdfg :P

Zeratul demiş ki:
fem e gidersen hacı hoca olur çıkarsın dershanede blonde hatunlardan geri kalırsın :P pi analitik - uğur - önder denemeni tavsiye ederim hatunları taşş olur genelde sanırım 21. sevgilim önder dershanesindendi ve hala unutamam asdfg :P
:lol: şuan kacıncı sevgilin hacı :mrgreen:
PS:uğur'dayım suan ve gayet memnunum sanada tavsiye ederim

Journalist

Aileden
Uğur derim bende hatunları güzel ve çok sıcakkanlı oluyor :mrgreen: her dershane çıkışı bir aktivite yapabilmek mümkün eğer sende sıcakkanlı biriysen geceleri alkol ve sex party yapabilirsin uçuk kaçık hatunlarla ihtiyacın olan sadece biraz para ve karizma makara: :mrgreen: 8) :dance: :kalp:

Ps: Puahaha adam ne sormuş siz neler yazmışsınız yahu makara: nese: en iyisi git yöneticileriyle birebir görüşmeni tavsiye ederim eğitim sistemleri hakkında detaylı bilgi al yakınlarında bulunan dershanelerin tümünden ve ona göre karar ver derim.ben öyle yapmıştım cool2: :thumbsup: :muck:

Absence

TheNeasTa demiş ki:
Fem'e giden arkadaşlarım bin pişman.Ayrımcılık çok. Cemaatçi olmayana ekmek yok hesabı. Kavram Yada Fdd(final) e git
İl den ile değişiyor misal lüleburgazda femden iyisi yok cemaatçiliğine falan pek bakmıyorlar ama tabiki kendince bişileri var girmedim bilmem onun dışında hertürlü hatun var :mrgreen:

Her dersanenin Rehberleriyle görüş. Sınıftaki arkadaşlarının düşüncelerini al ona göre dersaneni seç. Fiyat ve eğitimde hangisi uygunsa ona gidersin.

Takımı
Galatasaray
Fem : no comment
Fdd : ben gidiyorum , genelde diğer dershanelerle yarışayım derken batırıyor
Uğur : giden arklarım var . memnunlar mı bilemem
Fen bilimleri : Pahalı olmasına rağmen kaynaklarını çok beğendiğim bir dershanedir

Takımı
Galatasaray
SarkoLata demiş ki:
Fem : no comment
Fdd : ben gidiyorum , genelde diğer dershanelerle yarışayım derken batırıyor
Uğur : giden arklarım var . memnunlar mı bilemem
Fen bilimleri : Pahalı olmasına rağmen kaynaklarını çok beğendiğim bir dershanedir
Hepsini geçtim bana sorulacak da gider misin diye asla gitmezdim cumartesi pazar da gidince okul 5gün 7/7 dolu oluyo çok monoton bir haayat

ben istanbul/beylikdüzünde oturuyorum yakınlarda bildiği fem fdd var :lol: gidip konuşucam artık bakalım :lol:

suan karı kız için dershaneye gidemem :mrgreen: karı kız olayını üniversiteye bırakıyorum :starving:
iki senenin kayıbını orda kurtarırız :dance:

hmzsnmz demiş ki:
Fem , uğur ayırt etmeden her dersaneyle git konuş. Fiyat / performans açısından hangisini gözüne kestirirsen ona yazıl.

Ps. Ben Uğur öğrencisiydim 3 sene gittim tavsiye ederim 8)
tşk. ederim :roll:

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Ben tek şubeli yerel bir dershaneye gideceğim. 1000 TL'ye yazılacağım abimi 2 sene okuttular çok sıcak kanlılar edebiyat hocası anne gibi makara: 2 sene önce kültür yayınlarının kitaplarını okutuyorlardı. Bu sene eksen yayınlarının dergilerini okuttular.
Bütçe sorunu çekiyorsan böyle dershanelere git derim ben kaybın olmaz. Disiplin ve kalite istiyorum para sorun değil dersen Uğur ya da Fem'e git. Final'de her şeyi abartıyorlar moral bozuyorlar giden arkadaşlarım seneye Fem'e geçmek istiyor. Bir arkadaşım 2 yıl Sınav'da okudu eğitimini beğenmiyor. Uğur'a giden tanıdığım yok ama öğretmenler çok övüyor... Fem'de kıyafet dahi sorun ediliyor deniyor ama eğitimine laf eden henüz görmedim.
Lise 3 fiyatları 1000-2000 TL arası, lise 4 fiyatları 2000-3000 TL arası nette biraz bakındım. Her dershane pazarlıkla fiyat düşürür :popcorn:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
istanbulda en kaliteli 3 dershaneden bir tanesinde hocalık yapan kuzenim var gitmeyi düşünenler benimle iletişime geçebilirler ona yönlendiririm bir iskonto olabilir.

Zeratul demiş ki:

Oho oda zaten karı-kız hangi dershanede bol diye soruyodu makara:

Yukarı Alt