benım sorunum şudur: :buddha:

sro legend4 plusu yükledim.oyuna start dedim pc yavaş yavaş donuyor ve en sonunda kendinden geçiyor..

bu arada görev yöneticisine bi bakayım dedim bi bakdım ekran kartı nın exe i 90 k lara çıkmış.bu durumun nedeni nedir acaba? normalde harcadıgı 44-45 k...lütfen yardım...bu sebepden dolayı sro açılmıyor...öle boş boş bekliyor ...Virus-trojen vb zararlı şeylerin bi etkisi olabilir mi bu duruma?

kasayı açdım ekran kartına bi bakayım dedim elimle dokundum üst tarafına inanılmaz derecede sıcak.Fan ını kontrol ettim çalışıyor...

arkadaşlar neden böle yapdı benim pC yardım lütfen.Allah rızası için birisi şu sorunuma çare bulsun... :buddha: en kısa zamanda yardımlarınızı bekliyorum :byes:

Trojan olabilir. Google gir internet explorer'ile bitdefender yaz free online scanneri sec sonra adımları uygula. Virus varsa kesin bulur. biraz uzun sürebilir tarama.

kardeş bu legend4 plus için pc nin ne durumda olması lazım özelliklerini yazarmısın ?

en kötü nasıl olması lazım :S 96 lvl çarım war pre basılı haybeye yanıyor kardeş :S

En düşük 256 mb ekran kartı ge force olucak 1 gb ram bunlar en düşügü silkroad acıkken başka bir site acarsan kasabilir. ama bişi acmassan rahatca oynuyabilirsin.

RubenDelta demiş ki:
256 ekran kartı. 1.5 gb ram war

ama pc çok eski P4 1.8 İşlemcisi war:S :( işlemcinin düşük olmasından olabilir miki*
En güzel çözüm kasayı aç fanların felan tozunu al bi format at temiz temiz oyununu kur oyna.yine açılmazsa 48 tl ye 1 gb kingston ram al pc ekran kartına fazla yüklenmesin :popcorn:

768 mb ram 256 mb ekran kartı ıntel pentıom 4 cpu 2.4 ghz ıle update gelmeden once 2 tane sro acıyordum(zor oluyodu fakat idare edıyordum)

Yeni Silkroad Görsel Efeckt Fazla Ekran Kartın Fazla Enerjiye Dayanamıyor İşlecinde Yetişemiyor Sorun Burdan Kaynaklanır + Olarak Power Saplinden Olur Elektrik Dağıtımını Az Yapar ise Ekran Kartına Yetielmez Ve ısınır Performansı Düşer..

Sistemin gayet yeterli ram falan alma sakın...Bilgisayarında Parite.B virüsü olduğunu düşünüyorum.Banada aynısı olmuştu :thumbsup: Eset Smart Security indir kur tarat eğer olmazsa buraya yaz ...

Yukarı Alt