Hangi Takım Kazanır ?

• Beşiktaş

Votes: 50 40,3%
  • Galatasaray

Votes: 63 50,8%
  • Beraberlik

Votes: 11 8,9%

• Total voters
    124
Ben şimdiye kadar hep tedirgin olurdum ama nedense bu sefer içimden beşiktaşım rahat alıcak gibi geçiyor.Beşiktaşkkk :headbang: :headbang: :headbang: Çarşı keitanın ayaklarını titretir :mrgreen:

BaSoryong

Buralıyım
GS diyorum ama aklımıda BJK alamadan yapamıyorum ..

İyi Olan kazansın ! 8)

Gonlum G.Saray`imizdan yana. Ama beraberlik gibi bir sonucla bitecegini dusunuyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
El Verano demiş ki:
Gonlum G.Saray`imizdan yana. Ama beraberlik gibi bir sonucla bitecegini dusunuyorum.

ya bu rezil bjk size kaptırır mı 1 puanı ahahaha inadına bülbüller ahahahaha :mrgreen: :twisted: :lol: :santa:

extraloob demiş ki:
El Verano demiş ki:

ya bu rezil bjk size kaptırır mı 1 puanı ahahaha inadına bülbüller ahahahaha :mrgreen: :twisted: :lol: :santa:
Bjk bu sene top oynamiyor.
Acikcasi G.Saray`in son haftalardaki oyunundan gram zevk alamiyorum.Takim oyunu oynamiyor. Bakalim gorecegiz. lol

Beşiktaş evinde gömer çarşı zaten show yapıcak zaten gs yi showlar karşısında görüyoruz.Fb nin yaptıgı ıslık show karşısında psikolojik çöküntüye girip kadıköyde kazanamıyor ^^

JetHomme demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Bu maç bizim olacaktır. Şu an çok şey yazmaya gerek yok maçtan sonra sonuca göre ya tebrik ederiz yada showumuzu yaparız 8)
Bende nerde diyordum :lol:
Ulen yurt insanıyız her daim giremiyoruz nete n'apalım :lol: Maçı canlı izleyip gerekirse cafeye akarım olmazsa ararım birini selamımı gönderirim konuya 8)

Yukarı Alt