Neverex

Bilgiliyim
Derbi öncesi F.Bahçe'ye darbe

Beşiktaş maçına sayılı saatler kala Daum'u zor durumda bırakacak iki haber Samandıra'da konuşuluyor.

Daniel Guiza'ya, oyunun başında forma vermese de maçın kilit ismi olarak baktığını söyleyen Daum, Güiza'dan kendini maça hazırlamasını, sahada bulunduğu süre içerisinde yapacağı işleri anlattı. Ancak golcü futbolcu ayağının ağrıdığını belirterek dün akşamki taktik idmanı yarıda bıraktı.

Derbide oynamam imkansız

Ülkesi Uruguay'da oynadığı maçtan sonra bugün akşam saatlerinde İstanbul'a dönen Lugano, Beşiktaş maçından oynamasının mümkün olmadığını söyledi.

Foxspor Muhabiri Elvan Arat'a konuşan Lugano Beşiktaş-Fenerbahçe derbisiyle ilgili herkesi şaşırtacak çok özel açıklamalarda bulundu...

Lugano, konuyla ilgili şöyle konuştu: "Fenerbahçe'nin deplasmanda Beşiktaş ile oynayacağı maçın ne kadar zor olacağının farkındayım. Taraftarlarımızında beni sahada görmek istediğini duydum fakat bu mümkün değil. İki gün önce milli maçta forma giydim ve dün Türkiye'ye geldim. Tam 12 saat uçakla Uruguay'dan İspanya'nın Madrid şehrine gittim. 5 saat Madrid havaalanında bekledikten sonra 4 saatte Madrid'den İstanbul'a uçtum. Yani yaklaşık 20 saattir yollardayım"

"BEN MAKİNE DEĞİLİM"

Lugano sözlerini şöyle tamamladı: "Ben de Beşiktaş'a karşı forma giymek isterim fakat ben makina değilim oldukça yoruldum. Teknik direktörümüz Daum ile konuşup durumu anlatacağım. Derbi maçta oynamam imkansız."

saygılarımla :kalp:

guiza oynamasa da olur semih veya bir başkası onun yerini rahatlıkla dolduracaktır.

Yukarı Alt