Absence

Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Beşiktaş'ın, Fenerbahçe ile yaptığı maçın iptali ve hükmen galip ilan edilmesi talebiyle yaptığı başvuruyu reddetti.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklama şöyle:
TFF Yönetim Kurulu, Beşiktaş A.Ş.'nin 18.04.2010 tarihinde Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan Turkcell Süper Lig müsabakası ile ilgili hükmen mağlubiyet veya müsabakanın tekrar oynanması talebiyle gerçekleştirmiş olduğu başvuruyu, Uluslararası Futbol Oyun Kuralları'na ve TFF Futbol Müsabaka Talimatı'na herhangi bir aykırılık bulunmadığı gerekçesiyle reddetti.

:popcorn:

Ya beyler yapmayın lütfen birde bu itiraza onaymı bekliyordunuz soru: Adam orda 2 kum cıkarttı diyemi kaçırdı bobo penaltıyı birde şu var bobo penaltıyı kaçırmadı volkan kurtardı,ayrıca tamam penaltı verilmeye bilir ama bir sezonda kaçtane penaltı verilmiyor say say bitmez maçta bir verilmeyen penaltı bir kum çıkartma söz konusu diye maç hükmen beşiktaş jimnastik k. verilcek hali yok yapmayın lütfen

Guathema demiş ki:
Ya beyler yapmayın lütfen birde bu itiraza onaymı bekliyordunuz soru: Adam orda 2 kum cıkarttı diyemi kaçırdı bobo penaltıyı birde şu var bobo penaltıyı kaçırmadı volkan kurtardı,ayrıca tamam penaltı verilmeye bilir ama bir sezonda kaçtane penaltı verilmiyor say say bitmez maçta bir verilmeyen penaltı bir kum çıkartma söz konusu diye maç hükmen beşiktaş jimlastik k. verilcek hali yok yapmayın lütfen

Bjk nin acılımıyla dalga gecmeye calısıyorsun ama daha yazılışını bilmiyorsun makara:

(bkz: jimnastik)

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
Guathema demiş ki:
Ya beyler yapmayın lütfen birde bu itiraza onaymı bekliyordunuz soru: Adam orda 2 kum cıkarttı diyemi kaçırdı bobo penaltıyı birde şu var bobo penaltıyı kaçırmadı volkan kurtardı,ayrıca tamam penaltı verilmeye bilir ama bir sezonda kaçtane penaltı verilmiyor say say bitmez maçta bir verilmeyen penaltı bir kum çıkartma söz konusu diye maç hükmen beşiktaş jimlastik k. verilcek hali yok yapmayın lütfen

Bjk nin acılımıyla dalga gecmeye calısıyorsun ama daha yazılışını bilmiyorsun makara:

buda sana en iyi alay konusu olsn :wink1:

Mopneet

Absence demiş ki:
Mopneet demiş ki:
+1
Hala hakkımızla aldık diyorsanız yazık size, acıyorum böylelerine.
Sizin hakkınız mıydı ki acıyorsun :curtain:
1) Ben beşiktaşlı değilim. Galatasaraylıyım. Haklı olanı savunurum.
2) Ben beşiktaşın hakkıydı da demedim farkındaysan. Savunduğum şey fenerin maçı almayı haketmediği.

Mücadele topa vurmakla bitmiyor akıllı olan kazanır...
Kimse rakipten merhamet beklememeli [Derbilerde ]

Absence

Mopneet demiş ki:
Absence demiş ki:
Mopneet demiş ki:
+1
2) Ben beşiktaşın hakkıydı da demedim farkındaysan. Savunduğum şey fenerin maçı almayı haketmediği.
Püüü yazıklar olsun size bunada kulp buluyorsunuz ya Alexin o güzel golüne gölge düşüyor beşiktaş müthiş haklı derbide onunda hakkı değil bizimde değil sen beraberlik istiyorsun geçmişten bu güne ne zaman yensek haksızdık zaten bi 6-0 a bulamadınız kulp onada 7-0 deyip geçiştirmeye çalışırsınız sadece Futbolda neler yaşanıyor camialar neler yapıyor siz daha oyuncunun(ki yaptığından dolayı cezalandırılmış bir oyuncunun) yaptığına bağlıyorsunuz koca maçı

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Josephine demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Josephine demiş ki:
Yoktu zaten bir aykırılık.
Hiç olur mu zaten? Maç iptal edilsin demiyorum ama bunu diyemezsin eğer kör değilsen^^
Blica'yı elbette bizde kınıyoruz. Ama hükmen malup edecek bir durum yok ortada.
iyi oku öyle yorum yap
Guathema demiş ki:
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
Guathema demiş ki:

daha jimnastik yazmayı bilmiyorsun, dalga geçmeye çalışırken kendin rezil olmuşsun resmen bari daha fazla konuşma, BJK yaz geç :wink1:
Mopneet demiş ki:
Absence demiş ki:
Mopneet demiş ki:
+1
maçta hak eden bir tarafta yoktu ki ben takımımın berbat oynadığını kabul ediyorum da
DaRKWaTcH demiş ki:
Mücadele topa vurmakla bitmiyor akıllı olan kazanır...
Kimse rakipten merhamet beklememeli [Derbilerde ]
bunu diyosun ama, daha 46. snde baros'un ayağı kırıldı diye az tartışılmadı.. Keita yumruk attı denildi, o zaman ona neden laf edildi madem merhamet beklenmeyecekti?
Absence demiş ki:
Mopneet demiş ki:
Absence demiş ki:
Püüü yazıklar olsun size bunada kulp buluyorsunuz ya Alexin o güzel golüne gölge düşüyor beşiktaş müthiş haklı derbide onunda hakkı değil bizimde değil sen beraberlik istiyorsun geçmişten bu güne ne zaman yensek haksızdık zaten bi 6-0 a bulamadınız kulp onada 7-0 deyip geçiştirmeye çalışırsınız sadece Futbolda neler yaşanıyor camialar neler yapıyor siz daha oyuncunun(ki yaptığından dolayı cezalandırılmış bir oyuncunun) yaptığına bağlıyorsunuz koca maçı
sadece o değil ben de beraberlik diyorum. en azından fenerbahçeniz şampiyon olacaksa hakkıyla, 1 puanı aldıktan sonra diğer maçları kazanarak, hak ederek şampiyon olsaydı. alexin golü güzeldi ona lafım yok, ama bobo o golü penaltı noktası kazınmasaydı atabilirdi di mi? volkanın zıplayışında tereddütteyim sanki topa vurulmadan önce zıplamış gibi ama takımını kurtardı süper bir kurtarış ile onu da tebrik etmek lazım

Guathema demiş ki:
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
Guathema demiş ki:

Ww vermiş cevabını.

Bu laftan sonra "ama bobo o golü penaltı noktası kazınmasaydı atabilirdi di mi?"
/quit >.> onu böyle bağladığın için tebrik ediyorum

Yukarı Alt