1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

'Deprem İkiye Ayırsın'


 1. Hayta35

  Hayta35 Bilgiliyim

  Kayıt:
  27 Aralık 2010
  Mesajlar:
  1.872
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  3 Bank

  Kaddafi yanlısı Libyalı medyum, devletin kanalı El-Cemahiriyye TV'de Türkiye'ye beddua etti.

  Yusuf Şakir isimli medyum, Libya'nın resmi kanalı El-Cemahiriyye televizyonunda katıldığı bir programda, Libya'ya havadan saldıran Koalisyon Güçleri'ni saldırılarına devam etmeleri durumunda yaptığı Cin büyüsüyle bozguna uğratacağını söyledi. Koalisyon güçlerinin, ülkelerini terketmemeleri durumunda cinlerle dünyada kaos oluşturacağını iddia etti.

  TÜRKİYE'YE BEDDUA

  Kaddafi'nin medyumunun Libya'nın resmi kanalı El-Cemahiriyye'de Katar ve Arap Emirlikleri'yle birlikte Türkiye'ye beddua etmesi dikkat çekti.

  Programda Cinlere seslenen medyum, "Türkler dinlerini dünya karşılığı sattıkları için toprakları depremle ikiye ayrılsın" şeykinde beddua ederek büyü yaptı. Aynı zamanda Katar ve Arap Emirlikleri için de kum fırtınası bedduası yaparak yok olmalarını temenni etti.

  Medyum Şakir canlı oturumda, Cinlerin Kaddafi askerleriyle omuz omuza savaştığını iddia ederken, muhaliflerin ise El Kaide'ye bağlı olduğunu, "Ecstasy" ve uyuşturucu hapları aldıklarını söyledi.

  Aynı zamanda Libya halkına seslenen medyum, "Salihler ve Cinler sizlerle birlikte savaşıyor." diyerek Kaddafi yanlılarına destek verdi. Program boyunca hem isyancı güçleri, hem de batıyı tehdit etti.
  [​IMG]