Denizli: Telafisi zor olur
Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, bundan sonra aşayacakları her puan kaybının telafisinin zor olacağını söyledi.

Mustafa Denizli, 2-0 mağlup oldukları Gaziantespor maçı sonrası yaptığı değerlendirmede, "Bunlar telafi edebilebilecek kayıplar. Üzerimizdeki takımlarla çok önemli ve kapanması mümkün olmayan bir fark yok. Kapatılması doğal bir puan farkı var. Tabii ki bundan sonra olabilecek her kaybın telafisi zor olur. Rakiplerimiz henüz oynamadı. Pazartesi akşamı tablo değişmeyebilir. Galatasaray bu hafta oynamadan 3 puan alacak. Diğer takımların ne yapacağını kestirmek zor. Hafta başlamadan olan tablo, hafta bittiğinde de aynı devam edebilir. Önümüzdeki haftalarda tablo nasıl olacak birlikte göreceğiz. Bunu tayin edecek takım da biziz" diye konuştu.
Tecrübeli çalıştırcı, "Sağlık sorununuz teknik direltörlük yapmanıza engel mi?" şeklindeki soruya, "Teknik direktörlük yapmama engel olsa zaten burada olmam. Belki biraz erken geldim. Çünkü doktorların tavziyesi 1-2 hafta aktif olmamam yönündeydi. Saha kenarında fazla kendimi kaptırmamaya dikkat etmem gerekiyor. Futbol zaman aman kişilerin fedekarlığını gerektiren bir oyun. Benim için belki şu anda çok doğru değil ama bu havayı onlarla birlikte teneffüs etmek önemli. Onun için takımımın başındayım. Önümüzdeki günlerde daha sağlıklı olacağım. Bu skor bulunduğum durum itibariyle beni daha çok sarstı" yanıtını verdi.​

BEŞİKTAŞ KAYBEDİYOR DİYE HERKES GLADYATÖRLÜK YAPIYOR TAŞIN ALTINA ELİNİ KOYMADAN BOL KESEDEN SALLIYOR.ANKARADAKİ BASKET MAÇINDA SALDIRIYI GÖRÜNCE KAÇINIZ EMPATİ KURUP O BEŞİKTAŞLI BENDE OLABİLİRDİM DEDİ? KAÇINIZ ANTEP MAÇINDA TRİBÜNLERE BAKIP BEŞİKTAŞIN DÜŞMANLARI ÇOĞALIYOR BİRLİK OLMAK LAZIM DEDİ ? YENİLDİK DİYE SABAH...A KADAR KÜFÜR EDİN SİZ BİLİRSİNİZ BUNLARDA GELİP GEÇER AMA BİGÜN O BEŞİKTAŞLI SİZ OLABİLİRSİNİZ

Yukarı Alt