1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Deneme Moderatörlüğü Bırakmak Istiyorum.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

 1. SameyanZeva

  SameyanZeva rank8

  Kayıt:
  2 Mayıs 2011
  Mesajlar:
  656
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Makine Mühendisi
  Şehir:
  Kırıkkale
  Öncelikle herkeze merhabalar;

  Ben SameyanZeva. Adım AlpKaan. Kocaeli kökenli Kırıkkalede Üniversite okuyorum. Buraya yaklaşık 1 ay önce üye oldum.
  Beni ilk geldiğimde burada sahip çıkan ve deneme modetörlük teklif eden Leetnock arkadaşımıza, saygıdeğer Moderatör ve Deneme Moderatör arkadaşlarımıza öncelikli olmak üzere tüm extraloob.com üyelerine teşekkür ederek görevime başlamadan bitmesini istiyorum. Çünkü gerektiği kadar ilgilenemiyorum, zamanım var fakat bana göre olmadığını anladım. ( Bu sitedeki misyon ve vizyona bağlı olarak. )

  Başka bir sitede göreve başladım, oradaki ortamın daha iyi olduğunu düşünüyorum. Buradaki görevimi bırakmamın sebebi kesinlikle onlar değil. Orada hem daha profesyonel ortam var hemde daha yeni olmalarından kaynaklanan daha iyi ortam var. Oradaki görevime daha özenli zaman ayırmak adına buradaki görevimden vazgeçiyorum. Herkeze üzerimde emeği geçenlere haklarını helal etmeleri istiyorum, ben herkeze hakkımı helal ediyorum.​

  Nacizane yorumlarım
  Bu forumun çok kötü yanları vardı eskiden, çok saçma sapan insanlar üye olur saçma sapanca şeyler üretirlerdi. Yönetim kanalı olarak kalıplaşmış kişiler üzerine kuruluydu ve üyelere pek iyi gözle bakmazlardı onlar için sadece Yönetim kanalı vardı. Ben o forumda hiç zaman geçirmezdim.

  Şimdi aynı isim fakat yönetim farklı az buçuk tecrübeli. İyi insanlar fakat eski moderatörler kadar tecrübeli olmadıkları için yeni üyelere eksik geliyorduk. Ben pek moderatörlük yapmadım ama elimden geldiği kadar yardımcı olmak istedim sizlere. Şunuda söylemekten korkmuyorum ki bu forum çok çalışmıyor gereken konular gerektiği gibi verilmiyor. Ama sıfır da değil yani elinden geleni yapıyordu herkez ama yetersizdi. Ben zaten şuan Türkiyede Online Oyun forumu olarak tam güzel diyebileceğim bir forum görmüyorum. Her forum biraz eksik.

  Kötü yorumlarınızı ve iyi yorumlarınızı yapabilirsiniz fakat güzel dille yapmalısınız bu arada bunuda söylemeliyim bazı kendini bilmezler hadlerini aşıyorlar. Ben elimden geleni yaptığımı düşünüyorum ve herkeze tekrardan teşekkür ederekten görevimi bırakma teklifimi iletiyorum.

  Saygılarla.​
   
 2. Leet1

  Leet1 olduser

  Kayıt:
  13 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  8.797
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Teşekkürler herşey için.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.