TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Soytari demiş ki:
Kimlik bilgilerim tamamen istenmese bende başvuru yapacaktım, hayırlısı diyelim.

büyük bir sitede yönetici adayı olma gibi bir derdin varsa bu normaldir.(bkz: frmtr, extraloob, wahrenheit.)

Tabii yine de siz bilirisiniz zorla kimse kimseye bişey yaptırmıyor.

İyi forumlar.

Şimdi ben geri gelsem deneme mod olarak mı geleceğim yönetime?

+Dejavu+

Bilgiliyim
EliteTurk demiş ki:
Biri bir ortam kurar birileri gelir o ortamı maddi olarak sahiplenir yetki yönetim değişir rütbe ortamda rütben olunca eline ne geçer.. Peki bir gün herşeyin tekrarlanmıyacağı ne malumdur..

Ps: Şunu anladım rütbeyle insanların manevi değerleri yükselmiyor.
Ben şunu anladımki rütbe varken türkçeniz düzgün ve kibardınız ( asistan ve adminler ) şimdi ise DOWN olunca anında değiştiniz demekki neymiş bir rütbe sanal ortamda çok saygı görünce insanı anında değiştiriyor. summer7:

+Dejavu+

Bilgiliyim
Morphy demiş ki:
Kişiden kişiye değişir, bak bana :P
Yok hacım hepsi aynı extraloob/Okan kaç kişiyi dolandırdı belli değil burda söylemekte doğru değil ama o kadar milletin beddusını aldı kiminin duasını kiminin beddusını bol bol aldı şimdiki adminlerin ondan daha iyi olduğuna %100 katılıyorum o zamanki yönetim ona buna emir verip ahkam keserdi bir kaçı hariç tabiki. Konuşma tarzlarında değişiklik. Gibi gibi vs,vs.

ps : En kıl olduğum ve tiksindiğim mesele ise D.mod iken " : D " ile gülen G.mod olunca " : ) " diye gülüyor ona aşırı derecede iğreniyorum bi insanı bu kadar değiştirmesin be abi :santa: :santa:

@High_Blank

sizi bir yerden tanıyor muyum? imza olsun, replay olsun baya çağrışım yaptırdı bana?

Hayta35

Bilgiliyim
Seçilenlere hayırlı olsun diyorum seçilemeyen dostlarımda morallerıne bozmasınlar bir dahakı sefer deyip kendirlini biraz daha gelişitirsinler

Yukarı Alt