1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Demirören listeyi verdi


 1. shneZee

  shneZee rank8

  Kayıt:
  5 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  5.584
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Öğrenci.
  Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, 31 Ocak'ta yapılacak başkanlık seçimi öncesinde yönetim listesini Divan Kuruluna verdi.


  [​IMG]  Beşiktaş'da 31 Ocak tarihinde yapılacak olağan seçimli genel kurul öncesi başkan adaylarından Yıldırım Demirören, bugün kesin yönetim kurulu aday listesini Siyah-beyazlı kulübün divan başkanına sundu. Demirören, yönetim kurulu listesini oluşturan üyelerin de yer aldığı liste verme töreninin ardından şunları söyledi:

  "Doğru giden yolda hatalarımız oldu. Bu hatalardan ders çıkararak, bu yolda devam etmek istiyoruz. Geçmiş yönetim kurulunda bizimle beraber olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sevinci ve üzüntüyü onlarla beraber yaşadık. Onların bu yönetimde olmaması kötü oldukları anlamına gelmesin. Beşiktaş'ın 120. yılı olan ve Türkiye Cumhuriyeti'nin de 100. yılı olan 2023'e takımımızı en iyi şekilde hazırlamak için bu arkadaşlarla yola çıkıyoruz. Kazanan Beşiktaş olacaktır.

  Listede şu isimler yer alıyor:

  Metin Keçeli, Erdoğan Toprak, Serdar Adalı, Fahrettin Curoğlu, Mete Düren, Cengiz Zülfikaroğlu, Alaattin Aykaç, Orhan Saka, Engin Baltacı, Sinan Vardar, Emin Önal, Doğan Küçükemre, Ertunç Soğancıoğlu, Şeref Yalçın, Hakan Aksoy, Mehmet Soysal, Necip Sever, Ahmet Akpınar