beyler Teleport olmaya korkuyorum rahat 10 dk da ısınlanıyo beyler bu sorunu cozecek bu program yontem varmı acıl kafayı yıycem ekran kartı atı ve son guncel freamwork2 var ole ıste duz oynuyorum teleport 10 dk da oluyo

ekran kartı güncel olabilir ama ekran kartının son model olanlarında bu sorunlar yaşanmıyor.Bilgisayarının ram inden de kaynaklanıyordur.

belirsizzzzz

Aileden
geç ışınlanması ekran kartından çok ram önemlidir.Öbür kasamı önceden stal için kullanırdım 256 mb ram vardı.(ddr2)Bu kasada 1 gb vardı ışınlanma 10 ila 15 saniye arasında oluyodu ama şimdi 4 gb ram var 2-4 saniye arası hotana ışınlanıyorum. 8)

sadece pc deki ram bakar 256 varsa 10dk 1gb takarsan hiç beklemeden işinlanir...Birde işinlanmanin ekran kartiyla alaksi yoktur.

Banker demiş ki:
beyler Teleport olmaya korkuyorum rahat 10 dk da ısınlanıyo beyler bu sorunu cozecek bu program yontem varmı acıl kafayı yıycem ekran kartı atı ve son guncel freamwork2 var ole ıste duz oynuyorum teleport 10 dk da oluyo
loader kulan (rumata) sonra teleport olmadan önce /v yaz mesaj kısmına ve bütün char ları gizle. Jangana olan teleport eskiden 10 dakikadan fazlaydı, imdi hotana 3.5 dakikada ışınlanıyor.

buzlarprensii demiş ki:
sadece pc deki ram bakar 256 varsa 10dk 1gb takarsan hiç beklemeden işinlanir...Birde işinlanmanin ekran kartiyla alaksi yoktur.
256 Mb ram ile oyun açılmaz.

ben 256 ile İsro Oynayabiliyordum yanlız Şehirlere Uğramazdım Özgür Çocuk Şeklinde kasardım 640 oldu zorlanmadan girioyurm Sende /v yi kullan işine yarayabilir

teleport yaparken bağlantı yavaşsada aynı sorunu yapıyor modeminizi kontrol ettirin bazı arkadaslar bana oyundan nasıl bu kadar cabuk girip cikabiliyorsun diye soruyorlar teleport yaptigimda onlarda oyundan cikmis ve tekrar girmis olarak gözüküyorum olay ilginc :D sucu sadece makinada aramayin internet bağlantisinada baktirin

Yukarı Alt