Segacolhs demiş ki:
Viski demiş ki:
Segacolhs demiş ki:
Bu da benim karnem :twisted: :twisted: :dance: :dance: Takdir almışım :dance:

Ps: 25 Tane yüz :beer: :beer:

Valla hocalara nabıosanız sözlü notlarını hep yüksek veriyolar bnm 60 dan yukarı sözlü notum yok :think:
Vallaha yaptıklarım:

Dersi iyi dinliyorum,dersin huzurunu bozmuyorum,öğretmenlere saygıda kusur etmiyorum,kıyafetime çeki düzen veriyorum,saç-sakal durumunda uyarmalarına gerek kalmıyor başka da bişey yapmıyorum. :nod:

Zaten bunlar bir öğrenci olarak yapmamız gerekenler değil mi ? :thumbsup:
Bna ters aga bunlar :P makara: makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
WooDY_ demiş ki:

deli kanlı adam hocaya atarı koyar ve mat 0 gelir xD

puhahaha topicin karnesi seçiyorum bunu ve yorumunu ahahaha KRALSIN :buddha: :santa: :lol:

Ps : lise 1 de saçlarımı uzattım enseyi her ay kontrol olurdu benim saçları kontrol etmezlerdi okul pederin tekelindeydi neyse din hocası taktı kafaya saçlarımı keseceksin demeye başladı sen kimsin ki bana laf ediyorsun demiştim din 0 gelmişti büte kalmıştım pedere hiç konuyu açmadım bütte geçerim dedim ve girdim geçtim sınav çıkışı da ben bu sınavdan geçerim saçlarımda seney daha uzun olur demiştim hocaya aklı gitmişti.

Ps2 : yukarıda ki yazılarım tamamen uydurmadır gerçekle alakası yoktur 8)

extraloob demiş ki:
WooDY_ demiş ki:

deli kanlı adam hocaya atarı koyar ve mat 0 gelir xD

puhahaha topicin karnesi seçiyorum bunu ve yorumunu ahahaha KRALSIN :buddha: :santa: :lol:

Ps : lise 1 de saçlarımı uzattım enseyi her ay kontrol olurdu benim saçları kontrol etmezlerdi okul pederin tekelindeydi neyse din hocası taktı kafaya saçlarımı keseceksin demeye başladı sen kimsin ki bana laf ediyorsun demiştim din 0 gelmişti büte kalmıştım pedere hiç konuyu açmadım bütte geçerim dedim ve girdim geçtim sınav çıkışı da ben bu sınavdan geçerim saçlarımda seney daha uzun olur demiştim hocaya aklı gitmişti.

Ps2 : yukarıda ki yazılarım tamamen uydurmadır gerçekle alakası yoktur 8)

Sağol okan abi ama pek önermiyorum disiplindi evdekilerin konuşmalarıydı çok başı ağrıyor insanın daral:

Yinede 4 yıl boyunca okul hocalarının ağız kokularını çekmeye bi kere olsun yeter demek güzel oldu sınav öncesi baya bi rahatlattı beni makara: makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Üniversite rahatlayacaksınız hele ki İstanbul'un büyük Üniversitelerinden birtanesine girerseniz 8)

Karne budr abi ya :thumbsup:
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

ps: Tekirdağ Anadolu Öğretmen Lisesi 10.sınıf sonu :wink1:
ps2:1.Dönem not ortalaması 84,88 so I cant get a TAKDİR... :oops:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yahu topic on numara olmuş ama şurdan bir şeytan düşünceli insan çıkarda çakallık düşünmez mi :mrgreen:

Dediklerimi dikkatlice uygulayın ve görün :P

* E okul sitesine girilir.
* T.c kimlik no, okul no ve resimdeki güvenlik şifresi girilir.
* E okul'dan "Notlar" bölümüne gelinir.
- Adres çubuğuna aşağıda verdiğim kod yapıştırılır.
Kod:
javascript:
document.body.contentEditable = 'true'; document.designMode = 'on'; void
0

Sonuç: Sözlü ve yazılı notlarınızın üzerlerine gelip tıkladığınızda istediğiniz bir not ile değiştirebilirsiniz :wink1:

İyi Eğlenceler :twisted:

extraloob demiş ki:
Üniversite rahatlayacaksınız hele ki İstanbul'un büyük Üniversitelerinden birtanesine girerseniz 8)
izmir ege üni. kazansam seneye yeterde artar bile ama inş. kazanırım ümidim var ^^

Yukarı Alt