angela demiş ki:
nasıl 2 clienti ayrı ayrı bölebildin programın adı ne ?
Sanırsam Pencere Modunda Yapmayı Sordun....

ESC bas Options Tıkla Oradan Çözünürlük 800x600 Yap Apply de Sonra En Son Sekmeye Gel Ve Sağ Alttaki Seçeneklerden Switch to windows mode Kutucuğunu İşaretle Confirm de Bukadar Sonra Üstten Tut Çek Ayır ikili kullan [Tabi Loaderle]

Yanındaki AquariusS benım bilmem farkındamısın :P zerk scroller seni :lol: :mrgreen:

Aynı taktiği uygulamıştım. 2 charıda farklı yerlere koydum. birde son atak yaptığın yere ışınlanma scrollu ayarladım. yani 4 yer tuttum. lord da gitti 5. yerde çıktı baktım arkasından :evil:
Senide tebrik ederim. En güzel taktik =)

SaGoPaKaJMeR demiş ki:
Yanındaki AquariusS benım bilmem farkındamısın :P zerk scroller seni :lol: :mrgreen:
:P :D:D

yeonyang demiş ki:
tbrkler kanky ?!!!!!!...
Bur@K demiş ki:
Λres demiş ki:
Aynı taktiği uygulamıştım. 2 charıda farklı yerlere koydum. birde son atak yaptığın yere ışınlanma scrollu ayarladım. yani 4 yer tuttum. lord da gitti 5. yerde çıktı baktım arkasından :evil:
Senide tebrik ederim. En güzel taktik =)
Saolun Var oLun xD

SaGoPaKaJMeR demiş ki:

Seninle diğer yarkandan veya bundan tam emin değilim bundaydı galiba yarkan spawn olmadan önce muhabbetimiz vardı.. :D

ferosero demiş ki:
Eger çarlar seninse 2 tane 80 lvlin olması nasıl bir duygu xD Vede tebrikler ?!!!!!! ?!!!!!!
SaoL kesen char Seglifo benim di sattım..QueeeN de Kankamın yani benim sayılır işte :D

Yukarı Alt